Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

after efects nesneyi silme

sa after efectsde şu logonun ortasını silcem olmassa photoshopda silcem fln uğraşçam yani uğraşmamak için burda nasıl silebilirim yeniyim pek anlamıyom
Ekran Alıntısı85 (3).jpg

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
sa after efectsde şu logonun ortasını silcem olmassa photoshopda silcem fln uğraşçam yani uğraşmamak için burda nasıl silebilirim yeniyim pek anlamıyom
Ekli dosyayı görüntüle 3966
1657821470640.png

Şu işaretlediğim yerden bu aracı alın ve o nesnenin etrafını çizin,ya da bir siyah solid ile üstünü kapatın.

En olmadı olamazsa bana proje halinde atın ben silip size atarım.

Ekli dosyayı görüntüle 3967

Şu işaretlediğim yerden bu aracı alın ve o nesnenin etrafını çizin,ya da bir siyah solid ile üstünü kapatın.

En olmadı olamazsa bana proje halinde atın ben silip size atarım.
Ekli dosyayı görüntüle 3967

Şu işaretlediğim yerden bu aracı alın ve o nes
aslında benim yapmak istediğim logonun ortasını mavi saber efect yapmak yani orta mavi diğer taraf olduğu gibi turuncu yapmak istiyorum işte bende onu yapmayı bilmediğim için silip tekrar aynı logoyu atıp kenar tarafları simek istiyom biraz karışık anlattım kusura bakma.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
aslında benim yapmak istediğim logonun ortasını mavi saber efect yapmak yani orta mavi diğer taraf olduğu gibi turuncu yapmak istiyorum işte bende onu yapmayı bilmediğim için silip tekrar aynı logoyu atıp kenar tarafları simek istiyom biraz karışık anlattım kusura bakma.
Tam anlayamadım,biraz daha açar mısın ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar