Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After efects Twixtor donma sorunu

cordy36

Üye
Twixtor denen plugin ile yavaşlatma veya hızlandırma işlemi yapmak istedğimde video donarak yürütülüyor çözümü varmıdır ?

ben de photo brush kullandığımda freeze yapmadığımda aynısı olmuştu öyle bir seçenek varsa deneyebilirsin tabi bilmediğim bir yanlış yoksa (after effects hakkında hiçbir şey bilmiyorum sadece green screen videosu yapmak için kullanmaya henüz başladım)

cordy36

Üye
ben de photo brush kullandığımda freeze yapmadığımda aynısı olmuştu öyle bir seçenek varsa deneyebilirsin tabi bilmediğim bir yanlış yoksa (after effects hakkında hiçbir şey bilmiyorum sadece green screen videosu yapmak için kullanmaya henüz başladım)
öyle bir seçenek yok

Foreva

Üye
Twixtor denen plugin ile yavaşlatma veya hızlandırma işlemi yapmak istedğimde video donarak yürütülüyor çözümü varmıdır ?
Videoya gel sağ tıkla time'a gelip enable time remapping gibi bir seçenek var onu aç.Twixtor ile aynı işlevi görüyor.
Onur abinin videosu:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar