Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After effect 3d logo yaparken siyah görünüyor çözümünü bilen varmıdır??

Merhaba arkadaşlar;
Ben yeni all in one pc aldım ve after effect kullanırken 3d logo yaptığımda logonun görüntüsü siyah oluyor ve birtürlü düzeltemedim.
evdeki pc de görünüyor fakat yeni aldığımda böyle bir hata var.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 1283Ekli dosyayı görüntüle 1283
Kankam üzerine bir fill efekti atabilirmisin efects preset bölümüne yaz logonun üzerine at. Kankam birde şu anda logon görünmüyor maalesef yani preoje dosyanda öyle oraya logonu yeniden at bakalım bir yada footage tanıt.

vaZorka

Üye
Kankam üzerine bir fill efekti atabilirmisin efects preset bölümüne yaz logonun üzerine at. Kankam birde şu anda logon görünmüyor maalesef yani preoje dosyanda öyle oraya logonu yeniden at bakalım bir yada footage tanıt.
fill dosyası attım rengi değişti ama giray barışın dediği gibi tek renk değil logo.

fill dosyası attım rengi değişti ama giray barışın dediği gibi tek renk değil logo.
kankam yukarıda birşey yazdım onu okudun dimi şu anda fotoğrafın afterfx te görünmüyor ona sağ tıklayıp footage ile ilgili ayarlar olacak sonra ordan logonun dosya konumunu tanıt kendi bilgisayarında dosya yolunu birde eğer logon gradyan renk geçişli değilse onları psden katmanlara ayır (örn: yazı, simge vb.) sonra psd olarak kaydet ve psd dosyası olarak afterfxe aktar en son her katmana teker teker fill ver

NeArarsan

Üye

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar