Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After Effects arkaya müzik koyunca kasma sorunu

lazrail61

Üye
After Effectste 2-3 dakikalık bir videonun altına şarkı koyunca ara render alana kadar canımı çıkartıyor baya uzun sürüyor ama premiere proda öyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır acaba ara renderı nasıl hızlı alabilirim? (render kalitesi quarterda)

thaines

Üye
After Effectste 2-3 dakikalık bir videonun altına şarkı koyunca ara render alana kadar canımı çıkartıyor baya uzun sürüyor ama premiere proda öyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır acaba ara renderı nasıl hızlı alabilirim? (render kalitesi quarterda)
işlemci ve ssd ni yükselterek

thaines

Üye
sadece işlemci demedim zaten ssd düşük olabilir ya da işlemcin çok ısınmış olabilir bunlar donmalara sebep olur o işlemci ile 2-3dk lık videoya şarkı atınca kasması normal değil crack kullanıyorsan crack sorunu da olabilir

zYa eski sürümleri yükle, ya da cuda vb. seç, After Effects te ara render alınmadan olmuyor, preview ekranında da quarter ı seçtin mi?

Web sitesi
www.instagram.com
sistem özelliklerine göre after effects sürümün yüksek kalıyor olabilir. örneğin benim sistemim 2020 sürümlerini kaldırıyor ama normalden daha fazla kasıyor. bence 2018 veya 2019 indir sistemin ortalama derecedeyse.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar