Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru After Effects, Premiere Pro, İllustrator, Blender programlarını KASMADAN KULLANABİLECEĞİM, Maksimum 9.000 TL'lik laptop önerisi verebilir misiniz?

canmrmrr35

Üye
Herkese merhaba, iyi akşamlar arkadaşlar. Umarım gününüz güzel geçmiştir. Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop, Blender, Adobe After Effects, Adobe İllustrator gibi grafik ve video programlarını kasmadan, bana zorluk yaşatmadan kullanabileceğim bir laptop önerisi verir misiniz? Aynı zamanda önerebileceğiniz bilgisayar ile, fifa ve pes gibi futbol oyunlarının videolarını da çekeceğim. After effects programında, görsel efekt ve hareketli animasyonlar yapacağım. Maksimum bütçem 9.000 TL'dir. İyi akşamlar, şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

MertKing

Üye
Herkese merhaba, iyi akşamlar arkadaşlar. Umarım gününüz güzel geçmiştir. Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop, Blender, Adobe After Effects, Adobe İllustrator gibi grafik ve video programlarını kasmadan, bana zorluk yaşatmadan kullanabileceğim bir laptop önerisi verir misiniz? Aynı zamanda önerebileceğiniz bilgisayar ile, fifa ve pes gibi futbol oyunlarının videolarını da çekeceğim. After effects programında, görsel efekt ve hareketli animasyonlar yapacağım. Maksimum bütçem 9.000 TL'dir. İyi akşamlar, şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
Kanka amerika postam diye birşey var sanırım Amerika'dan senin satın alacağın şeyi satın alıyorlar. Eğer böyleyse muazzam bir fırsat kaçırma derim. Git direk amazondan 900-1000$ arası bir pc çek. Komisyon ve ürün ağırlığı derken 100-150tl fazla veriyorsun diye biliyorum.

cevoyka

Üye
Web sitesi
meettomy.site
Kanka amerika postam diye birşey var sanırım Amerika'dan senin satın alacağın şeyi satın alıyorlar. Eğer böyleyse muazzam bir fırsat kaçırma derim. Git direk amazondan 900-1000$ arası bir pc çek. Komisyon ve ürün ağırlığı derken 100-150tl fazla veriyorsun diye biliyorum.
komisyon yok diye biliyorum bir videoda görmüştüm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar