Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru After Effects yanıt vermiyor nasıl çözerim?

Mixfon

Üye
Web sitesi
www.mixfon.net
Daha öncesinde aynı bilgisayarım ile önceki ssd'mde çok iyi bir şekilde kasmadan donmadan hatasız after effects çalıştırabiliyordum.

ssd'imi 480'e yüksettikten sonra malum tüm her şeyi tekrardan aynı şekilde kurdum fakat ayarlar ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. yanıt vermemesinin sebepleri ne olabilir?

nvidia denetim masasından after effects'i seçtim. yüksek performanslı entegre grafik ayarını da seçtim. 12gb kadar after effects'e ram verdim. CUDA açıkken çalışıyorum.

After effects'te bir kaç işlemi hızlı yapınca vs. kaldırmıyor. işlemci kullanımı anlık olarak artış gösterdiğinden windows programı devre dışı bırakmaya zorluyor. bu sorunu nasıl çözerim? driverlarım güncel görünüyor.

sistem özelliklerim: 16gb ram gt740m
1653585323303.png
1653585329538.png1653585567491.png1653585574523.png

Ekli dosyalar

• resim_2022-05-26_200529195.png
    resim_2022-05-26_200529195.png
    176.7 KB · Görüntüleme: 11

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Ayarlarında hiçbir sorun yok, muhtemelen crackli program kullanmanın sorunu bu. Başka bir yolla başka bir versiyon yüklemeni öneririm. Bana bu konularda en problemsiz sürüm 2020 gibi geliyor. Deneme şansın olrusa farklı bir sürüm dene kanka sonrasında yazarsın tekrar, merak ediyorum düzelip düzelmeyeceğini ^^

Mixfon

Üye
Web sitesi
www.mixfon.net
Ayarlarında hiçbir sorun yok, muhtemelen crackli program kullanmanın sorunu bu. Başka bir yolla başka bir versiyon yüklemeni öneririm. Bana bu konularda en problemsiz sürüm 2020 gibi geliyor. Deneme şansın olrusa farklı bir sürüm dene kanka sonrasında yazarsın tekrar, merak ediyorum düzelip düzelmeyeceğini ^^
Merhaba onur abi mesajıma direkt cevap vermen beni mutlu etti. Bilgisayarcı abimiz kurulum yaparken virüslü yeni ssd'me kurduğu windows'un eksik bileşenleri yüzünden CUDA vs gibi destekler olmadan kurulmuştu. driver booster tarzı programlar yüklü olarak geldi yanlış driver ve hatalı windows kurulumu yapılan bilgisayarımda after effects çalıştırmayı deneyince malum sonuç donma kasma gibi şeyler oldu. ayrıca kurduğum bir takım programlar virüslüydü işlemciyi zorlayan virüsler, after effects'in tam performanslı çalışmasına izin vermiyordu. bugün bilgisayarcıya tekrar götürdüm. temiz bir windows kurdurdum. cuda desteği vs. hepsi şu an çalışıyor. ben format ile fixledim. şu anlık after effects'i deneyebildim. bir sorun yok gibi görünüyor. başka bir şekilde çözüm bulamadım doğrusu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar