Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Duyuru After Effects Yavaşlatma ve Hızlandırma efekti yapınca video düşük karelerde çalışıyormuş gibi oluyor

niyazi5859

Üye
Merhaba arkadaşlar Onur abinin hızlandırma ve yavaşlama after effects videosunu izledim mantığı anladıığımı düşünüyorum ama efekti kendim yatpığımda sonuç kasıyormuş gibi gözüken bir video oluyor bunun üstesinden nasıl gelebilirim ? Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar Onur abinin hızlandırma ve yavaşlama after effects videosunu izledim mantığı anladıığımı düşünüyorum ama efekti kendim yatpığımda sonuç kasıyormuş gibi gözüken bir video oluyor bunun üstesinden nasıl gelebilirim ? Şimdiden teşekkürler :)
çektiğiniz video 30 fps olursa o videoyu yavaşlatırsanız fps değeri düşer bunu dijital olarak halletmeniz lazım benim önerim twixtor kullanabilirsiniz yada optical flow özelliğini kullanın

niyazi5859

Üye
çektiğiniz video 30 fps olursa o videoyu yavaşlatırsanız fps değeri düşer bunu dijital olarak halletmeniz lazım benim önerim twixtor kullanabilirsiniz yada optical flow özelliğini kullanın
Aynen galiba videolar 30 Fps ti. Twixtor yapmayı bulamadım biraz daha bakarım şuan 60 Fps kayıtlar alıyorum bakalım düzelecek mi ? Sağolun.

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Aynen galiba videolar 30 Fps ti. Twixtor yapmayı bulamadım biraz daha bakarım şuan 60 Fps kayıtlar alıyorum bakalım düzelecek mi ? Sağolun.
twixtor kullanarak 24 fps bir videoyu bile gayet akıcı bir şekilde yavaşlatabilirsin, tabii ki inceliklerini bilmen gerekiyor. 60 fps gereksiz twixtor öğren zaman kaybından kurtul.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar