Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

After Effects Yazı Sorunu

sizin atmış olduğunuz videodan ss alıp yuvarlak içine almış olduğum şey bende ortada değil sol altta sizde gördüğüm üzere ortada bunu nasıl yine ortaya alabilirim
heh anladım, tool lardan kısayolu Y olan tool u al, sonra ctrl ye basılı tut, o butonu ortaya doğru çekince otomatik ortalayacak

JanuAvar

Üye
bir youtube kanalına edit yapıyorum fakat motion bro kullanırken toko yu yüklüyorum snra bana hata veriyo
''no ppro'' diye bir hata veriyo eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız bu konuda da sevinirim

JanuAvar

Üye
ekran görüntüsü çeker misin hatayı
böye bir hata alıyorum fakat yanlış anlamadıysam hatada bu paket premiere pro için değil diye anladım böyle diyosa eğer yüklemeye çalıştığım klasörde premiere pro yazıyo ama premiere pro 2019 yazıyo acaba 2019 versiyonunda mı çalıştırmam gerekiyo yardım ederseniz gerçekten çok faydalı olur benim için

Ekli dosyalar

• spunk forum.PNG
    spunk forum.PNG
    4.4 KB · Görüntüleme: 5
böye bir hata alıyorum fakat yanlış anlamadıysam hatada bu paket premiere pro için değil diye anladım böyle diyosa eğer yüklemeye çalıştığım klasörde premiere pro yazıyo ama premiere pro 2019 yazıyo acaba 2019 versiyonunda mı çalıştırmam gerekiyo yardım ederseniz gerçekten çok faydalı olur benim için
evet premiere pro paketi değilmiş diyor, normalde 2019 daki paketler 2020 de çalışır, pakette hata olabilir, Motion Bro paket anladığım kadarıyla, mail atabilirsin onlara

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar