Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Ağ bağlatısı driver güncelleme

furkans

Üye
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım windowsu kurdum ve ağ bağlantısı driverın güncelleştirilmesi gerektiğini gördüm. ağ bağlantısını güncelleştirmek için başka bir bilgisayardan usb belleğe driver boosterı indirdim usb bellekten de yeni bilgisayarıma driver boosterı aktardım sonra tara dedim internet olmadığından dolayı hata verdi olmadı. nolursun birisi yardım etsin internete giremiyorum

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım windowsu kurdum ve ağ bağlantısı driverın güncelleştirilmesi gerektiğini gördüm. ağ bağlantısını güncelleştirmek için başka bir bilgisayardan usb belleğe driver boosterı indirdim usb bellekten de yeni bilgisayarıma driver boosterı aktardım sonra tara dedim internet olmadığından dolayı hata verdi olmadı. nolursun birisi yardım etsin internete giremiyorum
Driver boosterla yapmayın asla ve asla.Bilgisayara zarar veriyor.Başka bir bilgisayardan internet driverinizi indirdin sitesinden..Usbye Atın sonrada pcnize atın.Driverin sitesinden.Sonrasında kullanabilirsiniz.Güncelledikten sonra olmassa bir wifi kartı takmayı deneyiniz.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Driver boosterla yapmayın asla ve asla.Bilgisayara zarar veriyor.Başka bir bilgisayardan internet driverinizi indirdin sitesinden..Usbye Atın sonrada pcnize atın.Driverin sitesinden.Sonrasında kullanabilirsiniz.Güncelledikten sonra olmassa bir wifi kartı takmayı deneyiniz.
Başka forum'larda konu açıp buraya yazıyorsunuz galiba :ROFLMAO:

Usb'ye anakartınıza uygun Driverleri atın ve Usb'yi bu bilgisayara takın,Driverlerı çıkartıp kurun.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Başka forum'larda konu açıp buraya yazıyorsunuz galiba :ROFLMAO:

Usb'ye anakartınıza uygun Driverleri atın ve Usb'yi bu bilgisayara takın,Driverlerı çıkartıp kurun.
Hayır.Onu kim diyor kardeşim ? Sadece bir arkadaş için konu açmıştım. Bilip bilmeden konuşma. Herkese atarlanıyosun bu aralar. Dikkat et pahalıya patlar

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Hayır.Onu kim diyor kardeşim ? Sadece bir arkadaş için konu açmıştım. Bilip bilmeden konuşma. Herkese atarlanıyosun bu aralar. Dikkat et pahalıya patlar
Bilgim var konuşuyorum kardeşim ?

Ayrıca başka bir konuda senin için konu açtım diyen sendin :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar