Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Aksiyon kamerası?

Ama youtube'a içerik çekeceğim diyor. Ben yanlış anladım sanırım. elinde aksiyon kamerası olduğu için onunla odasında youtube'a içerik videosu çekecek diye algıladım. dışarıda çekecekse e tabi, haklısınız :))
Bu durumda da aksiyon kamerasında fazla titreme yoksa ve yetersiz ışıkta çekimler yapmayacaksa bence bütçe müsait değilse böyle de devam edebilir. video iyi işlenerek hepsi halledilir :D

Daha da olmadı şu linkten istifade ederek yeni bir kamera alınabilir :)
İlla aksiyon kamerası alınacaksa o işten anlamam :)
Çok teşekkür ederim hocam yorumunuz için 😀 tarım ve hayvancılık içerikli videolar olucak yani inekleri sağarken de kafamda çekim yapabilmeliyim

Web sitesi
www.instagram.com
Hocam çok teşekkürler değerlendirme videolarını izliyorum yorumlara 4 dk da bir kaydı kapatıp yeni kayıt açıyor diyorlar sizde böyle bir sorun oldu mu ya da ayarlardan düzeltilebilen bir durum mu
Başlarda öyleydi sonra ben ayarlardan bir şey yaptım galiba eöin değilim 8dkya çıktı 🤷‍♂️
Ben videoyu editleyeceğim için bana sorun değildi ama...
Bence siz de editleyeceğiniz için o kadar da önemli değil, arka arkaya koyarak birleştirirsiniz. Muhtemelen cihazın şarjı biterse falan diye tüm kayıt çöp olmasın diye koruma amaçlıdır.

Başlarda öyleydi sonra ben ayarlardan bir şey yaptım galiba eöin değilim 8dkya çıktı 🤷‍♂️
Ben videoyu editleyeceğim için bana sorun değildi ama...
Bence siz de editleyeceğiniz için o kadar da önemli değil, arka arkaya koyarak birleştirirsiniz. Muhtemelen cihazın şarjı biterse falan diye tüm kayıt çöp olmasın diye koruma amaçlıdır.
Anladım hocam, fiyata göre cok güzel bir makina ben özelliklerini biraz daha araştırayım çok teşekkür ederim bu arada önerin için çok yardımcı oldu bir de ses kalitesine ne dersin iş görür mü sence?

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
yav he he komik.. 7veya 8 black kullandığında neden çöp dediğimi anlarsın..
burda FİYAT PERFORMANS bir şey önermeye çalışıyorlar dostum ozaman gitsin iphone 12 pro max alsın hem su altında da rahat kullanabilir.dji mavic pro kullanan birinede çöp de adam gitsin helikopterden çekim yapsın.

Web sitesi
www.instagram.com
Anladım hocam, fiyata göre cok güzel bir makina ben özelliklerini biraz daha araştırayım çok teşekkür ederim bu arada önerin için çok yardımcı oldu bir de ses kalitesine ne dersin iş görür mü sence?
Mikrofonu iyi ama harici bi yaka mikrofonu kullanırsan çok daha iyi bir performans alırsın. Benim önerim öyle bir mikrofon alman olacaktır.

burda FİYAT PERFORMANS bir şey önermeye çalışıyorlar dostum ozaman gitsin iphone 12 pro max alsın hem su altında da rahat kullanabilir.dji mavic pro kullanan birinede çöp de adam gitsin helikopterden çekim yapsın.
paranız çoksa alın alın atın çöpe ne diyeyim..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar