Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru APU adobe pc si toplanır mı

Nuvola

Üye
Merhabalar. Şu anki sistemim şu.
RX 570 4 GB Armor Edition.
AMD 5 1600 işlemci.
8 GB 2133 MHz RAM.
B450M S2H anakart.
Sistemim beni idare ediyordu fakat Adobe After Effects, Premiere Pro gibi programlar öğrenince özellikle After Effects'de çok zorlandı.
Ben de ekran kartımı satıp güçlü bir APU sistem toplayabilir miyim diye merak ettim. Ne kadar mantıklı olur bilmiyorum ama Adobe programlarında GPU çok da lazım değil diye biliyorum. 32,24 veya 16 GB RAM'li güzel bir işlemcili APU sistem toplayabilir miyim? Oyun performansı çok yüksek olmasına gerek yok Valorant falan oynuyorum bazen 75-80 FPS falan yeterli olur. (istediğiniz soruyu sorabilirsiniz)

Foreva

Üye
Merhabalar. Şu anki sistemim şu.
RX 570 4 GB Armor Edition.
AMD 5 1600 işlemci.
8 GB 2133 MHz RAM.
B450M S2H anakart.
Sistemim beni idare ediyordu fakat Adobe After Effects, Premiere Pro gibi programlar öğrenince özellikle After Effects'de çok zorlandı.
Ben de ekran kartımı satıp güçlü bir APU sistem toplayabilir miyim diye merak ettim. Ne kadar mantıklı olur bilmiyorum ama Adobe programlarında GPU çok da lazım değil diye biliyorum. 32,24 veya 16 GB RAM'li güzel bir işlemcili APU sistem toplayabilir miyim? Oyun performansı çok yüksek olmasına gerek yok Valorant falan oynuyorum bazen 75-80 FPS falan yeterli olur. (istediğiniz soruyu sorabilirsiniz)
Kanka elindeki sistem apu sistemden daha iyi 8 GB ram daha al

Nuvola

Üye
Kanka elindeki sistem apu sistemden daha iyi 8 GB ram daha al
reis bin tane apu sistem var zaten adobe için gpu gerekmiyor işlemcimi geliştirsem daha iyi olmaz mı nasıl yani elimdeki sistem daha iyi? ben adobe programları için sistem istiyorum oyunla çok bi işim yok

Foreva

Üye
reis bin tane apu sistem var zaten adobe için gpu gerekmiyor işlemcimi geliştirsem daha iyi olmaz mı nasıl yani elimdeki sistem daha iyi? ben adobe programları için sistem istiyorum oyunla çok bi işim yok
Kanka 300-400 TL ye 8 GB daha alırsan rahatlarsın zaten işlemcin benimkiyle aynı bende sıkıntı yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar