Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Audio Synchronize Failure Hatası Yardımcı Olur musunuz ?

Antonyus

Üye
Merhaba;

Arkadaşlar önce ekran videosu alıp (Ekran videosu alırken kamera ve mikrofon kullanmıyorum) , daha sonra webcam ile kayıt alıp (webcam kayıt esnasında mikrofon kullanıyorum) bunları eşlemek istiyorum ancak ne yaptıysam olmadı nerde hata yapıyorum bilemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz.

NOT : ÇOK ÇOK AMATÖR SEVİYEDEYİM ARKADAŞLAR.

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    260.3 KB · Görüntüleme: 14

Emiirr

Üye
Merhaba;

Arkadaşlar önce ekran videosu alıp (Ekran videosu alırken kamera ve mikrofon kullanmıyorum) , daha sonra webcam ile kayıt alıp (webcam kayıt esnasında mikrofon kullanıyorum) bunları eşlemek istiyorum ancak ne yaptıysam olmadı nerde hata yapıyorum bilemedim. Lütfen yardımcı olur musunuz.

NOT : ÇOK ÇOK AMATÖR SEVİYEDEYİM ARKADAŞLAR.
Sesleri A1 yazan bölüme değil de başka bir bölüme yani A3'e falan eklemeyi deneyin.

Emiirr

Üye
O zaman tüm videoları ve sesi seçin ardından sağ tık>synchronize audio kısmından track channel yazan yerin yanına tıklayıp mix down seçeneğini seçmeyi deneyin
Hocam bu ayarları bir de şöyle deneyin.Tüm video ve sesi seçin Sağ tık>synchronize> audio kısmından track channel bölümüne 1 veya 2'yi ekleyin( yani A1 de bulunan veya A2 de bulunan. Hangisini senkronize etmek istiyorsanız artık) daha sonra tamama tıklayıp tekrar sağ tık yapın ve bu sefer de link seçeneğine tıklayın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar