Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Başlangıç için EKİPMAN ÖNERİSİ

by.rico

Üye
İçerik üretmek için hem youtube hem canlı yayın vb için kamera mikrofon kulaklık ışık önerilerine ihtiyacım var.Minumum bütçeyle f/p olarak lütden bilgisi olanlar cevapasın teşekkürler

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
kamera: canon eos m50, mikrofon: fifine a6t, ışık: godox softbox olabilir, daha uyguna da bulabilirsin. kulaklık gamepower serileri olabilir. bütçelerini kendine göre ayarlayabilirsin.

Web sitesi
mehmetoztoprak.com
kamera: canon eos m50, mikrofon: fifine a6t, ışık: godox softbox olabilir, daha uyguna da bulabilirsin. kulaklık gamepower serileri olabilir. bütçelerini kendine göre ayarlayabilirsin.
Merhaba ben de aynı konuda araştırma yapıyorum. Verdiğiniz bilgiler gerçekten güzel. Kamera olarak telefonumu (huawei mate 20 lite), mikrofon: Bm800 + Behringer U-Phoria Um2 ses kartı, Kulaklık olarak: AKG K52 kullanıyorum ancak ışık eksiğim var. Bu ekipmanları çok eskiden aldığımdan çok ucuza almıştım. Yani hepsi 900tl tutmuştu ama şuan ses kartı bile 1000tl üstü bir fiyatta. Godox ışıklarda bi hayli pahalı. Daha uygun bildiğiniz markalar var mı? Şimdiden teşekkürler.

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba ben de aynı konuda araştırma yapıyorum. Verdiğiniz bilgiler gerçekten güzel. Kamera olarak telefonumu (huawei mate 20 lite), mikrofon: Bm800 + Behringer U-Phoria Um2 ses kartı, Kulaklık olarak: AKG K52 kullanıyorum ancak ışık eksiğim var. Bu ekipmanları çok eskiden aldığımdan çok ucuza almıştım. Yani hepsi 900tl tutmuştu ama şuan ses kartı bile 1000tl üstü bir fiyatta. Godox ışıklarda bi hayli pahalı. Daha uygun bildiğiniz markalar var mı? Şimdiden teşekkürler.

şu an o fiyatlar keşke olsa, 2 er 5 er tane yedekli alsaydık. :) Işık konusunda başka yan markalar var onlara bakabilirsin o halde facebook ta fırat kılınç diye bir abi var, istanbul daki meşhur pasajların birinde esnaf onda bulunabiliyor. Bi bak istersen.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar