Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bropalar Yardım! Youtube para kazanma kısmında hata

Fn.kaya

Üye
Kankilerim selam, Youtube hesabının 1000 abone 4bin saat izlenmeye ulaşmasına rağmen Youtube stüdyo kısmından para kazanma kısmına girdiğimde 2. Adım olan Google adsens i ayarlayın bölümünde hata veriyor geçersiz tıklama erkinliği veya politikalara bağlı diğer sebeplerden dolayı devre dışı bırakıldığı söyleniyor. Fakat böyle bi işlem uygulanmadı sizce sebebi nedir, bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı aranızda

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210928-210639_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210928-210639_WhatsApp.jpg
    373.3 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20210928-210152_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210928-210152_WhatsApp.jpg
    430.1 KB · Görüntüleme: 15

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Kankilerim selam, Youtube hesabının 1000 abone 4bin saat izlenmeye ulaşmasına rağmen Youtube stüdyo kısmından para kazanma kısmına girdiğimde 2. Adım olan Google adsens i ayarlayın bölümünde hata veriyor geçersiz tıklama erkinliği veya politikalara bağlı diğer sebeplerden dolayı devre dışı bırakıldığı söyleniyor. Fakat böyle bi işlem uygulanmadı sizce sebebi nedir, bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı aranızda
Gmail'inize bakabilir misiniz ?

nazo93

Üye
Gmailine bağlı olan adsense hesabı devre dışı bırakılmış.Sebebi ise geçersiz tıklama.Kendi reklamlarınamı tıkladın ?

Fn.kaya

Üye
Gmailine bağlı olan adsense hesabı devre dışı bırakılmış.Sebebi ise geçersiz tıklama.Kendi reklamlarınamı tıkladın ?
Hayır bunun gibi sahte etkileşimlerde bulunulmadı adsense ile ilgili bi sıkıntı var, önceki senelerde açmış olabilirim ama hatırlamıyorum ve şimdi ise adsens i kabul etmiyo

CinarUlas

Üye
biri senin ip den senin reklamları izlemiş veya sen kendi reklamlarını izlemişsin topluluk kurallarında yasak olduğunu belirtiyodu youtube o yüzden kapatıldı büyük ihtimalle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar