Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu Edit'in Fiyatı Nedir ?

imfalsent

Üye
Selam arkadaşlar, 40 Dakikalık bir video editleyeceğim, yapacağım şeyler Cut Edit, İnstagram, Twitter, Tiktokdan da takip et animasyonları, abone ol animasyonu. Yapacağım şeyler bunlar bu video cut ile vesaire 20-25 DK'ya düşse bu editin fiyatı ne olur ?

Web sitesi
www.instagram.com
editleyeceğin video ne ile ilgili. kanal sahibi kaç abone. videoları ne kadar izleniyor. bunların yanında senin editi yaparken ne kadar ne kadar zorlandığın değil. yaptığın işlem önemli. aynı videoyu edit bilmeyen biri 3 saatte yapar. bilen biri 30 dakikada. videonun izlenebilir, dikkat çekici olmasına bağlı olarak fiyat belirle. kendin videoya baktığında ben bu videoyu izlerim diyorsan 50-100 tl yapabilirsin

imfalsent

Üye
editleyeceğin video ne ile ilgili. kanal sahibi kaç abone. videoları ne kadar izleniyor. bunların yanında senin editi yaparken ne kadar ne kadar zorlandığın değil. yaptığın işlem önemli. aynı videoyu edit bilmeyen biri 3 saatte yapar. bilen biri 30 dakikada. videonun izlenebilir, dikkat çekici olmasına bağlı olarak fiyat belirle. kendin videoya baktığında ben bu videoyu izlerim diyorsan 50-100 tl yapabilirsin
Kanal sahibinin TikTok'da 500k takipçisi var yt ye yeni geçti 1k abonesi var, ben izlerim net bu videoyu.

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Hocam ben yapacağım
o zaman nasıl editler yapacağına bağlı sadece abone ol animasyonu geçiş efekti falan ücretsiz yaparım uzun bi editse 200 den bile fazla alabilirsin 500k takipçisi varmış zaten bence sen ilk işlerini ucuza yap hep senle yapacaksa zamanla fiyatı arrtırabilirsin adamdan direk 100 lira alınmaz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar