Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru BU EKRAN KARTINI ÖNERİRMİSİNİZ

Zynp

Üye
Furmark ve heaven3D testlerini mutlaka yaptır.

Furmark'ta sıcaklık

Heaven3D'de ekran kartının performansına bakarsın.
Dostum o testler zaten bizde standart. Alırken de satarken de test ediyoruz. Hatta çok daha fazlasını yapıyor. Kaç saat açık kaldı, ne kadar açıldı kapandı ona bakıyor. Böylelikle mining için kullanılmış mi tahmini yapıyor. Üzerinde ne kadar değişen var ne kadarı orijinal vs vs..bunların hepsi alırken ya da satarken yaptığı standart testler. Sahtekâr değiliz çok şükür. Fakat sordum öyle forumda güven olmaz. Ben önce para diyecem o önce kartı gönder diyecek. Sahibinden gibi sitelerde param güvende seçeneğiyle çalışıyor o.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Dostum o testler zaten bizde standart. Alırken de satarken de test ediyoruz. Hatta çok daha fazlasını yapıyor. Kaç saat açık kaldı, ne kadar açıldı kapandı ona bakıyor. Böylelikle mining için kullanılmış mi tahmini yapıyor. Üzerinde ne kadar değişen var ne kadarı orijinal vs vs..bunların hepsi alırken ya da satarken yaptığı standart testler. Sahtekâr değiliz çok şükür. Fakat sordum öyle forumda güven olmaz. Ben önce para diyecem o önce kartı gönder diyecek. Sahibinden gibi sitelerde param güvende seçeneğiyle çalışıyor o.
Öyle forum derken ?
Ayrıca sizin sözünüze herkes inanmak zorunda değil ?

Ha bir de öyle bir uslupla yazmışsınız ki zaten buraya para kazanmak için geldiğiniz belli oluyor.Lütfen insanlara üst gözden bakmayın.

Zynp

Üye
Öyle forum derken ?
Ayrıca sizin sözünüze herkes inanmak zorunda değil ?

Ha bir de öyle bir uslupla yazmışsınız ki zaten buraya para kazanmak için geldiğiniz belli oluyor.Lütfen insanlara üst gözden bakmayın.
Buraya para kazanmak için geldigimi nereden çıkardınız lütfen alintilayip örnekler misiniz? Profilimdeki mesajları inceleyin lütfen. Elimden geldiğince insanların sorunlarını çözmeye cabaladigimi her insaflı insan anlar. Paraya da ihtiyacımız yok çok şükür. Eşim zaten öğretmen aylık fix 8 bin alıyor. Tamircilik ek iş hatta hobi onun için. İster inanın ister inanmayın bize gelen zaten hep gariban kesimi. Aldığı el emeği 50 lirayı geçmez. Buradaki kardeş te piyasa şartlarına göre çok çok kısıtlı bütçeyle kart almaya çalışıyor ki bu gerçekten zor. Daha geçen eşim DELİNMİŞ veri yolları kopmuş hurda kartı 500 liraya aldı. Öğrenci olduğunu tahmin ettiğim için sadece yardımcı olmak istedim. Ki böyle yardım ettiğimiz çok öğrenci var. Dilerseniz özelden vereyim numaralarını konuşun. Neyse ya sizin gözlükleriniz kirlenmiş. Ne desem de temiz bir şey göremezsiniz. Selametle

Önermem.

Bütçe artarsa :

Artmazsa :
GT 1030, PUBG için çok kötü bir seçim. Hele ki şu dönemde sıfır 1030 almanın bir mantığı yok.

AMD HD 6770 BU EKRAN KARTINI PUBG İÇİN OYUN OYNAMAK İÇİN ÖNERİRMİSİNİZ
EKRAN KARTI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
ÖNEREBİLECEĞİNİZ 800-900 TL LİK EKRAN KARTLARI yada varmı
Sisteminizi belirtirseniz güzel ekran kartları önerebilirim.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
GT 1030, PUBG için çok kötü bir seçim. Hele ki şu dönemde sıfır 1030 almanın bir mantığı yok.

Sisteminizi belirtirseniz güzel ekran kartları önerebilirim.
1K'lık ekran kartı ile PUBG oynamayı düşünüyorsa ne diyebilirim ?

Ayrıca GT 1030 Cyberpunk dahi oynatan bir kart.

1K'lık ekran kartı ile PUBG oynamayı düşünüyorsa ne diyebilirim ?

Ayrıca GT 1030 Cyberpunk dahi oynatan bir kart.
Önerdiğin ekran kartı yerine aynı fiyata 2. Elde GTX 660, 750TI, R7 260, 265 gibi daha iyi ekran kartları bulunabiliyor.

Ayrıca kıstasımız "oynatabiliyor" ise birçok kart Cyberpunk açar hocam. Bu kartın iyi olduğunu göstermez.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Önerdiğin ekran kartı yerine aynı fiyata 2. Elde GTX 660, 750TI, R7 260, 265 gibi daha iyi ekran kartları bulunabiliyor.

Ayrıca kıstasımız "oynatabiliyor" ise birçok kart Cyberpunk açar hocam. Bu kartın iyi olduğunu göstermez.
Evet,haklısın 0 kart almak varken mining riskli kartlar almak daha mantıklı.Yoksa bende GTX 660'ın GT 1030'u paramparça edebiliceğini biliyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar