Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

buna bakın ve fikir verin

alihsangl

Üye
arkadaşlar kanlıma bir bakım kanalıma neler eklesem daha iyi olur ne gibi şeyler videoya eklesem videolarım daha kaliteli olur videolarıma bakıp hemen buraya yazın sizin cevapları bekliyorum
kanalım:

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Öncelikle Banner güzel değil, çok sade kalmış ve seni güzel bir şekilde yansıtmıyor. Videolarında Thumbnailler aslında güzel ama yaptığın degradeler uyumlu değil. BG ile deg. rengini uyumlarsan daha güzel gözükücektir. Aynı şekilde video içinde kullandığın font ve renklerine dikkat etmen gerekli. Videolara koyduğun fotoğrafların içeriklerini anlatmadadığın için kayan bir yazı şeklinde veya fotoğrafı bir kenara alıp yan tarafına içeriği yazman gerekir. Fotoğraflar çok sabit olduğu için onlara dinamiktik katarsan yine güzel gözükecektir.

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
arkadaşlar kanlıma bir bakım kanalıma neler eklesem daha iyi olur ne gibi şeyler videoya eklesem videolarım daha kaliteli olur videolarıma bakıp hemen buraya yazın sizin cevapları bekliyorum
kanalım:
valla thumbailler hakkında iyi bir yorum yapamayacağım aynı zamanda banner ve pp için videolarını biraz daha çoğaltmalısın ama şimdiden 500 isen helal olsun bu arada bilgi videolarında çok renkli yazılar yapma bence ben çok düz biri olabilirim belki bilmiyorum sadece foto kullanmışsın yangın videonda bi o yangınlara ait video kullanaydın güzel olabilir ve fotolarıda scale ile büyütüp ekranı kaplayabilirsin fotoyla onun dışında güzel bir konsept seçmişsin başarılar

alihsangl

Üye
valla thumbailler hakkında iyi bir yorum yapamayacağım aynı zamanda banner ve pp için videolarını biraz daha çoğaltmalısın ama şimdiden 500 isen helal olsun bu arada bilgi videolarında çok renkli yazılar yapma bence ben çok düz biri olabilirim belki bilmiyorum sadece foto kullanmışsın yangın videonda bi o yangınlara ait video kullanaydın güzel olabilir ve fotolarıda scale ile büyütüp ekranı kaplayabilirsin fotoyla onun dışında güzel bir konsept seçmişsin başarılar
çok teşekkür ederim video koyamıyorum çünkü telif hakkı sorunu var

alihsangl

Üye
Öncelikle Banner güzel değil, çok sade kalmış ve seni güzel bir şekilde yansıtmıyor. Videolarında Thumbnailler aslında güzel ama yaptığın degradeler uyumlu değil. BG ile deg. rengini uyumlarsan daha güzel gözükücektir. Aynı şekilde video içinde kullandığın font ve renklerine dikkat etmen gerekli. Videolara koyduğun fotoğrafların içeriklerini anlatmadadığın için kayan bir yazı şeklinde veya fotoğrafı bir kenara alıp yan tarafına içeriği yazman gerekir. Fotoğraflar çok sabit olduğu için onlara dinamiktik katarsan yine güzel gözükecektir.
fotoğraflara dinamiktik kat derken anlamadım birsz açarmısın önemli olabilir

o1FeliX

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
fotoğraflara dinamiktik kat derken anlamadım birsz açarmısın önemli olabilir
Fotoğrafı koyduğunda bütün ekranı geçicek şekilde büyütüceksin, sonrasında position ile sağdan sola kayan bir fotoğraf yapıcaksın. ürün tanıtımlarında sıkça kullanılır ve düz fotoğraftan çok kaliteli bir şey çıkar

Katılıyorum tamamen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar