Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çalıştığım kişiyle video alış verişi nasıl yapabilirim?

Berkant59

Üye
Arkadaşlar merhaba
Ben biriyle çalışmaya başladım ve editlemesini istediğim videoyu mediafire üzerinden göndermesini istedim. Çalıştığım kişi de bunu beceremiyor. Öyle insanlarda ülkemizde de az değil ne yazık ki. Acaba video alış verişinin daha kolay yöntemi var mı , düşünüyorum aklıma başka bir yöntem gelmiyor açıkçası

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Arkadaşlar merhaba
Ben biriyle çalışmaya başladım ve editlemesini istediğim videoyu mediafire üzerinden göndermesini istedim. Çalıştığım kişi de bunu beceremiyor. Öyle insanlarda ülkemizde de az değil ne yazık ki. Acaba video alış verişinin daha kolay yöntemi var mı , düşünüyorum aklıma başka bir yöntem gelmiyor açıkçası
dosya tc kullanın

Kaan

with nix.
Yönetici
WeTransfer, Google Drive, Yandex Disk gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Berkant59

Üye
Verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Google drive ile devam etme kararı aldım.

o9ulcan

Üye
Google Drive en mantıklısı ben öyle yapıyorum ama Internet Download Manager kullan bazen indirme hızları düşebiliyor. Microsoft Edge de çalışıyor dediğim uygulama.

Kaan

with nix.
Yönetici
Google Drive en mantıklısı ben öyle yapıyorum ama Internet Download Manager kullan bazen indirme hızları düşebiliyor. Microsoft Edge de çalışıyor dediğim uygulama.
Internet Download Manager kullanmak bir nevi virüs kullanmakla eş değer sayılabilir. Kullanmanızı tavsiye etmem.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar