Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Character Animator ile ilgili soru

Hakcaylier

Üye
Merhaba,

Bunu anca Onur hocam cevaplayabilir diye düşünüyorum 1 sahneye 2 pupets ekleyebiliyor muyuz?
Daha önce indirdim biraz denedim yapamadım. İndirmeden sormak istiyorum yapılabiliyormu acaba??

2 karakteri buldum ayrıca daha fazla şeyde buldum :D

Örnek video:

Canlı olarak karakteri çekebiliyorum :D

Son düzenleme:

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba,

Bunu anca Onur hocam cevaplayabilir diye düşünüyorum 1 sahneye 2 pupets ekleyebiliyor muyuz?
Daha önce indirdim biraz denedim yapamadım. İndirmeden sormak istiyorum yapılabiliyormu acaba??

Örnek video:

e koyarsın tabiki bir sahneye sadece 2 karakter niye eklenmesin belki yanlış biliyomdur

Hakcaylier

Üye
e koyarsın tabiki bir sahneye sadece 2 karakter niye eklenmesin belki yanlış biliyomdur
Uğraştırdı biraz ilk defa uğraştığım için ama çözdüm.
Aynı sahnede ayrı ayrı konuşturmayı ses dosyasına göre onu öğrendim birde live stream de direk kayıt alınabilir ses dosyası ile sahne eşleştirmeye gerek kalmadan. Program gayet iyi yakında bir kanal gelebilir :D

thaines

Üye
Merhaba,

Örnek video:

en basidinden şöyle yapabilirsin 2 farklı proje açıp render alıp premire pro da birleştirebilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar