Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru çıldırmak üzereyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Artifex

Üye
arkadaşlar videoyu h.264 formatında render almak istediğimde media encoder hata veriyor
hata raporu:

- Kaynak Dosya: C:\Users\ENES\AppData\Local\Temp\Untitled Project_AME\tmpAEtoAMEProject-logo psd 2.aep
- Çıktı Dosyası: C:\Users\ENES\AppData\Local\Temp\Untitled Project_AME\akyurt pc logo animasyon.mp4
- Kullanılan Hazır Ayar: High Quality 1080p HD
- Video: 1920x1080 (1,0), 29,97 fps, Kademeli, Donanım Kodlaması, Nvidia Codec, 00;00;10;10
- Ses: AAC, 320 kbps, 48 kHz, Stereo
- Bit Hızı: VBR, 1 geçiş, Hedef 20,00 Mb/sn
- Kodlama Süresi: 00:00:15
06/23/2021 03:34:21 PM : Kodlanamadı
-------------------------------------
İşlem kullanıcı tarafından durduruldu
-------------------------------------

D:\Desktop\akyurt pc\apc logo animasyon.mp4 dosyasının üzerine yazılamadığı için kodlama başarısız oldu.

bu render almak istediğim videonun özellikleri değil. eski yaptığım proje. sürekli bu şekilde çıkıyor karşıma
ne yapmam gerekiyor bilmiyorum...

Emreedit

Üye
İyi akşamlar dostum.Windows+r tuşuna basıp gelen menüye %TEMP% yazıp içindeki bütün dosyaları sil.İşe yaramazsa youtube'da codec sorununa dair hata çözümü videoları var oraya bakmanı öneririm.Bende ara sıra "başarısız" hatasını alıyorum "durduruldu" hatası ile bazen benzer sebeplerden sorun çıkarabiliyorlar.İşlemcinin desteklediği ve ekran kartının desteklemediği efekti atarken(veya tam tersi)kompozisyonun mercury 'software only' kalsın(tersi durumda open cl)buda işe yaramazsa attığın o efekti kaldırman gerekiyor malesef,yerine vaşka bir efekt atıp sorunu çözebilirsin.
ÖNEMLİ NOT=>Dosyaları sürekli kaydederek çalışıyorsan eğer temp klasörünü silmeni önermem!!!

Artifex

Üye
İyi akşamlar dostum.Windows+r tuşuna basıp gelen menüye %TEMP% yazıp içindeki bütün dosyaları sil.İşe yaramazsa youtube'da codec sorununa dair hata çözümü videoları var oraya bakmanı öneririm.Bende ara sıra "başarısız" hatasını alıyorum "durduruldu" hatası ile bazen benzer sebeplerden sorun çıkarabiliyorlar.İşlemcinin desteklediği ve ekran kartının desteklemediği efekti atarken(veya tam tersi)kompozisyonun mercury 'software only' kalsın(tersi durumda open cl)buda işe yaramazsa attığın o efekti kaldırman gerekiyor malesef,yerine vaşka bir efekt atıp sorunu çözebilirsin.
ÖNEMLİ NOT=>Dosyaları sürekli kaydederek çalışıyorsan eğer temp klasörünü silmeni önermem!!!
yok keke. dediğin ayarları da yaptım. bu sefer doğru proje üstünde çalışıyor ama başka hata veriyor.

Dışa Aktarma Hatası
Film derlenirken hata oluştu.

Görüntü Oluşturma Hatası

İşleyici hata bildirdi.

Dışa aktarıcı ile yazılıyor: H.264
Dosyaya yazılıyor: \\?\D:\Desktop\önemli projeler\Comp 1.mp4
Dosya türü yazılıyor: H264
Yaklaşık zaman kodu: 00:00:00:32
Uzaklıkta işleme: 0,000 saniye
Bileşen: H.264 türü Dışa Aktarıcı
Seçici: 9
Hata kodu: -1609629695

JeriX

just jrx.
Yönetici
laptop mu masaüstü mü kullanıyorsunuz laptopsa benim kullandıgım yöntem var bu tarz sorunlar için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar