Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Datça-Bodrum Tatil Vlogu Editimi Beğeninize Sunuyorum

Merhaba dostlar, bir süredir youtube'da gezi ve video haber ağırlıklı içerikler paylaşıyorum. Açıkçası şimdi paylaşacağım vlog linkini cep telefonum ile tripot dahi olmadan çektim, kurguda neler toparlayabiliyoruz, belki iyi bir örnek olur. Çalışmada birçok efekt kullanıldı, lumetri color özenle yapılmaya çalışıldı, lens flare efektleri bile sahne sahne eklendi. Bazı geçiş efektleri için çekim aşamasında planlama yapıldı vs. Bodrum'dan Datça'ya uzanan tatil görüntüleri içeriyor. Beğeninize sunuyorum.

Merhaba dostlar, bir süredir youtube'da gezi ve video haber ağırlıklı içerikler paylaşıyorum. Açıkçası şimdi paylaşacağım vlog linkini cep telefonum ile tripot dahi olmadan çektim, kurguda neler toparlayabiliyoruz, belki iyi bir örnek olur. Çalışmada birçok efekt kullanıldı, lumetri color özenle yapılmaya çalışıldı, lens flare efektleri bile sahne sahne eklendi. Bazı geçiş efektleri için çekim aşamasında planlama yapıldı vs. Bodrum'dan Datça'ya uzanan tatil görüntüleri içeriyor. Beğeninize sunuyorum.

Gerçekten uğraştığın belli, güzel olmuş, DeNoise efekti ile sesten gelen noise ları temizleyebilirsin

Spunkram

Yönetici
Yönetici

bence gayet sonuç başarılı olmuş

Gerçekten uğraştığın belli, güzel olmuş, DeNoise efekti ile sesten gelen noise ları temizleyebilirsin
Özellikle 6'ncı dk'daki Datça feribot sahnelerinde çok fazla rüzgar vardı, dip-ses temizliği bile yapmama rağmen sesi o kadar kurtarabildim. Bu yüzden o bölümlere altyazı ekledim. Ancak dediğin gibi denoise efekti es geçmişim sanırım. Bundan sonraki çalışmalarda deneyeceğim teşekkürler.

Merhaba popculardisari,

vLog güzel olmuş, bazı sahnelerde pan hareketleri çok hızlı olduğundan izlerken gözüm çok hızlı hareket etti ve bu tekrarlanınca rahatsız etti. Ritmik geçiş yapmak için sahneleri kısa tutarak dinamikliği arttırmak istemiş olabilirsin ama seyahat çekimlerinde biraz mekanı da görmek istediğimizden bir tık yavaş geçiş daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Yukarıda da belirtildiği gibi birkaç ses hatası da var. Bunların dışında güzel bir çalışma olmuş tebrikler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar