Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Davinci Resolve Sistem Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thefreq141

Üye
Agalar selam. ben davinci resolveyi az önce indirdim masaüstüne de kurdum ama açmaya çalışıyorum açılmıyor ne yapmam gerek ? bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Agalar selam. ben davinci resolveyi az önce indirdim masaüstüne de kurdum ama açmaya çalışıyorum açılmıyor ne yapmam gerek ? bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
Bilgisayar özellikleriyle ilgili olabilir, bende rx 580 varken çalışıyordu değiştirip daha kötü bir ekran kartı taktığımda açılmamaya başladı.

editizm

Moderatör
Moderatör
Konu başlıklarında ve açıklamalarında CAPS LOCK kullanımı olmamalıdır. Forum kurallarına uymaya özen gösterelim lütfen.

Konu başlığı düzenlenip doğru yere taşınmıştır. İyi forumlar

thefreq141

Üye
Bilgisayar özellikleriyle ilgili olabilir, bende rx 580 varken çalışıyordu değiştirip daha kötü bir ekran kartı taktığımda açılmamaya başladı.
bundan önce indirmiştim o zaman açıldı sonra sildim şimdi yükleyince açılmadı. sistem windows 10 6 gb ram 64 bit 2.30 hz intel i5 işlemciye sahibim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar