Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

discord ban

Talhayeah

Üye
discord hesabıma virüs girmiş nasıl olduğunu bilmiyorum ve uygulamayı açtığımda he yere bi link yollamış ben sunucudan ban yedim scam li hesabımı silip yeni hesap açtım ama sunucuya giriş yapamıyorum

MertKing

Üye
discord hesabıma virüs girmiş nasıl olduğunu bilmiyorum ve uygulamayı açtığımda he yere bi link yollamış ben sunucudan ban yedim scam li hesabımı silip yeni hesap açtım ama sunucuya giriş yapamıyorum
Dostum discord hesabına virüs girmiyor. Discord hesabına birisinin erişim sağlaması için önce Discord'un firewall'ını geçmesi gerekli. Yani başka ip den discord hesabına erişim olduğu zaman Discord asla hesaba erişim sağlatmaz. Mail adresine bağlanılan ip adresini atar ve sen onaylarsın başka türlü birisinin senin hesabına erişim sağlayıp reklam yapması imkansızdır. :):):):)

Talhayeah

Üye
unknown.png

unknown (1).png

burda görüldüğü üzere discordda bi arkadaşımada bu linkten atmışım bu virüslü linki nedne atayım şuan bu hesabımı sildim ben

MertKing

Üye
hiç bir şey yapmadım
Ahahaha dostum bir şeyi kaçırmışsın. "Güle Güle" hesabı senin hesabın diye varsayıyorum zaten şikayet eden hesabın ismi "Güle Güle" sen gidip 2 tane farklı hesaptan kendi kafana göre senaryo uydurup bunun ss ini almışsın. Şikayeti yaptığın hesabın ismi "güle güle" ama sözde arkadaşının hesabına girip mi ss aldın? Çünkü "Güle Güle" denilen hesapta ss alsaydın yukarı kısımda "güle güle" yazmaz "Emrw" yazardı bunun sebebi Emrw ile dm açtığın için. Ama sen Emrw denilen hesaptan ss almışsın. 2 Hesaptan senaryo uydurmuşsun.

Screenshot_2.png

Örnek olarak sana bu ss'i attım.

Ahahaha dostum bir şeyi kaçırmışsın. "Güle Güle" hesabı senin hesabın diye varsayıyorum zaten şikayet eden hesabın ismi "Güle Güle" sen gidip 2 tane farklı hesaptan kendi kafana göre senaryo uydurup bunun ss ini almışsın. Şikayeti yaptığın hesabın ismi "güle güle" ama sözde arkadaşının hesabına girip mi ss aldın? Çünkü "Güle Güle" denilen hesapta ss alsaydın yukarı kısımda "güle güle" yazmaz "Emrw" yazardı bunun sebebi Emrw ile dm açtığın için. Ama sen Emrw denilen hesaptan ss almışsın. 2 Hesaptan senaryo uydurmuşsun.

Ekli dosyayı görüntüle 3192

Örnek olarak sana bu ss'i attım.
Brave benim de ben ne alaka (yazıyı okudum ama tam anlamadım kusura bakma)

MertKing

Üye
Brave benim de ben ne alaka (yazıyı okudum ama tam anlamadım kusura bakma)
Yemin ederim Dm den rastgele birini bulup ss aldım kafama göre. Sen çıkmışsın dsfdfs ben sen olduğunu bilmiyordum bu arada. Ya anlatması biraz zor yazı ama arkadaşın anladığını düşünüyorum bşver

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar