Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

discord ban

Talhayeah

Üye
Ahahaha dostum bir şeyi kaçırmışsın. "Güle Güle" hesabı senin hesabın diye varsayıyorum zaten şikayet eden hesabın ismi "Güle Güle" sen gidip 2 tane farklı hesaptan kendi kafana göre senaryo uydurup bunun ss ini almışsın. Şikayeti yaptığın hesabın ismi "güle güle" ama sözde arkadaşının hesabına girip mi ss aldın? Çünkü "Güle Güle" denilen hesapta ss alsaydın yukarı kısımda "güle güle" yazmaz "Emrw" yazardı bunun sebebi Emrw ile dm açtığın için. Ama sen Emrw denilen hesaptan ss almışsın. 2 Hesaptan senaryo uydurmuşsun.

Ekli dosyayı görüntüle 3192

Örnek olarak sana bu ss'i attım.
bak kardeşim ben hesabımı sildim anladınmı sonra bi kişini başına daha böyle bi olay gelmiş ben sildikten sonra gördüm madem kanıt istiyolar mış bende arkadaşlarımdan konuşmaları silmedilerse ss leri istedim anladınmı neden zorla anlamkta güçlük çekiyorsun anlamıyorum

MertKing

Üye
bak kardeşim ben hesabımı sildim anladınmı sonra bi kişini başına daha böyle bi olay gelmiş ben sildikten sonra gördüm madem kanıt istiyolar mış bende arkadaşlarımdan konuşmaları silmedilerse ss leri istedim anladınmı neden zorla anlamkta güçlük çekiyorsun anlamıyorum
Ya milyonlarca kişinin başına gelmiyor bu olay ama orta doğu'da Türkiye denilen bir ülkede ne kısmet ki senin hesabın çalınıyor. Ama bunlar öyle bir hackermiş ki milyon dolarlık Discord güvenlik duvarını kırıp hesabını çalmışlar ve tek yaptıkları şey bir dc sunucusuna reklam yapmak olmuş. Yani hangi devirde yaşıyoruz? Yıl olmuş 2021 hayla bu daniskalarla insanları kandırmayamı çalışıyorsunuz? Yıllardır Discord kullanıyoruz bizim başımıza böyle olay hiç gelmedi. Yani aklım almıyor böyle birşey imkansız anladın mı?

MertKing

Üye
Okey o zaman madem dediğin gibi bir yetkili sildiğin dc hesabına girsin ve kontrol etsin tamam mı? Hesabı sil dedikten sonra 14 gün hesaba girmezsen hesap siliniyor. Ama 14 gün içerisinde tekrar giriş yaparsan silme işlemi iptal oluyor.

MertKing

Üye
Ya neyse belki benim bilmediğin birşey vardır hakkına girmiş olmayayım ama kusura bakma hiç inandırıcı gelmedin iyi günler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar