Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Dublaj sesi

İbo001

Üye
Arkadaşlar dublaj yapmak istiyorum da dublaj hakkında bilgisi olan veya yardımcı olacak arkadaşlar var mı ?

321Kayıt

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
bro ilk önceliğin pop filter ve mikrofon olsun, eğer imkanın varsa ses kartı da alırsan tadından yenmez , gerisi senin şan yeteneğine bağlı, yok ben uğraşamam dersen fiver veya bionluktan destek al derim :D

321Kayıt

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
başlangıç için basit ses kayıt programları olabilir bro , adobe audition ve ya cool edit gibi 300 400 mb programlar işini görüş orada hem basit şekilde mix mastering de yaparsın , hemde arada öksürürsün işte takılırsın yanlış söylersin oraları silience butonuyla yok edebilirsin :) bu programlar çok eski programlar bu arada ama iş görür , yok ben direkt kamikaze gireceğim dersen cubase ve reason gibi programlar da da kayıt alabilirsin

hfk

Üye
başlangıç için basit ses kayıt programları olabilir bro , adobe audition ve ya cool edit gibi 300 400 mb programlar işini görüş orada hem basit şekilde mix mastering de yaparsın , hemde arada öksürürsün işte takılırsın yanlış söylersin oraları silience butonuyla yok edebilirsin :) bu programlar çok eski programlar bu arada ama iş görür , yok ben direkt kamikaze gireceğim dersen cubase ve reason gibi programlar da da kayıt alabilirsin
Sana 1-2 örnek atsam yorumlar mısın tamamen telefon ile kaydettim ve eğitim almadım hiç.

İbo001

Üye
Sağol bro teşekkür ederim bilgilerin için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar