Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Edit yapmayı biliyorum ama fragmovie öğrenmek istiyorum.

horizonytb

Üye
Lütfen birisi yardım etsin. Onur abinin videolarına çok defa yazdım görmedi.
Frogling youtube kanalı gibi fragmovie yapmak istiyorum. ;)

O spam yapan sen miydin XD

Neyse, Onur abi araştırma yapacağını, öyle bir videonun geleceğini söylemişti:

"Yayınlanmamış videolardan; Adobe Character Animator programı istendi, programı aldım biraz kurcaladım ve sizlere basit bir eğitim videosunu çektim. Lirik video & kinetik tipografik videolarla 20-50 milyon dinlenmiş Rap şarkılar vardı ve bunlar nasıl yapılıyor diye benden istediniz, onun eğitimini çektim ki hayatımda en çok para kazandığım alanlardan biri lirik videodur direk sizlere öğretmeye çalıştım. Bunları 1 hafta içinde yayınlayacağım. Fragmovie de istiyorsunuz bu hafta oturup onu da kurcalıcam ve eğitimini çekicem"

charmie

Üye
Fragmovie'i çeken türk YouTuber sayısı baya az ve çok detaylı bulunmuyor daha çok yabancı eğitim kanallarını izlemeni öneririm Rocklan gibi

aslında kendin de öğrenebilirsin ben ilk fragmovie mi yaptım onur sayesinde ve ilke göre başarılı bence. gereken şey hangi efektleri hangi zamanda kullanman gerektiğine karar vermen ve efektleri bulman. sonrasında izlediğin o örnekler zaten kafanda canlanır ve ' hee bunu burda kullanırım böyle olur' diyeceksin zaten kendi kendine

horizonytb

Üye
aslında kendin de öğrenebilirsin ben ilk fragmovie mi yaptım onur sayesinde ve ilke göre başarılı bence. gereken şey hangi efektleri hangi zamanda kullanman gerektiğine karar vermen ve efektleri bulman. sonrasında izlediğin o örnekler zaten kafanda canlanır ve ' hee bunu burda kullanırım böyle olur' diyeceksin zaten kendi kendine
peki efekt önerin var mı :(

JeriX

just jrx.
Yönetici
doğru dürüst para kazandıracak bir şey değil zaman harcamaktan başka bişey olduğunu düşünmüyorum. basit fragmovie introları prdan yapabilirsiniz. youtube kurgusu ile de karıştırabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar