Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Edit yapmayı biliyorum ama fragmovie öğrenmek istiyorum.

horizonytb

Üye
doğru dürüst para kazandıracak bir şey değil zaman harcamaktan başka bişey olduğunu düşünmüyorum. basit fragmovie introları prdan yapabilirsiniz. youtube kurgusu ile de karıştırabilirsiniz.
zaten fragmovieyi kendi kanalım için düşünüyordum henüz para kazanacak durumda değilim o kadar bilgim yok

Web sitesi
www.instagram.com
doğru dürüst para kazandıracak bir şey değil zaman harcamaktan başka bişey olduğunu düşünmüyorum. basit fragmovie introları prdan yapabilirsiniz. youtube kurgusu ile de karıştırabilirsiniz.
Eğer ki bir CS:GO oyuncusunun editörü iseniz oyunun başlarında videodaki bazı vuruşlara yaparak izleyiciyi meraklandırarak videeonun kalitesini artırabilirsiniz. Diğer türlü sadece fragmovie ile para kazanmak çok zor, hatta kazanamazsınız öyle diyeyim :)

horizonytb

Üye
Eğer ki bir CS:GO oyuncusunun editörü iseniz oyunun başlarında videodaki bazı vuruşlara yaparak izleyiciyi meraklandırarak videeonun kalitesini artırabilirsiniz. Diğer türlü sadece fragmovie ile para kazanmak çok zor, hatta kazanamazsınız öyle diyeyim :)
teşekkür ederim amacım başkalarına değil kendime yapmak 😅

Spunkram

Yönetici
Yönetici
premiere pro'da intro için fragmovie yani daha doğrusu fragman tarzı bir fragmovie yapımının videosu bu hafta veya önümüzdeki hafta yayında olacak, videosunu çektim editlemeye vakit ayırıp kısa sürede ulaştıracağım. lakin o yazdığın kanaldaki işlemler biraz da after effects ile yapılacak şeyler olduğundan tam o tarz olmayacaktır

horizonytb

Üye
premiere pro'da intro için fragmovie yani daha doğrusu fragman tarzı bir fragmovie yapımının videosu bu hafta veya önümüzdeki hafta yayında olacak, videosunu çektim editlemeye vakit ayırıp kısa sürede ulaştıracağım. lakin o yazdığın kanaldaki işlemler biraz da after effects ile yapılacak şeyler olduğundan tam o tarz olmayacaktır
after effectse de yapılır mı peki video qz çok biliyorum after effectsi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar