Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

editimi yorumlar mısınız?

dioNy

Üye
Merhaba editini beğendim benim sorum olucaktı bende böyle edit yapmak istiyorum ama müzik teliflerinden gözüm korkmaya başladı telif hiç yedin mi yememek için ne yapıyorsun teşekkürler :)

sametouksz

Üye
Merhaba editini beğendim benim sorum olucaktı bende böyle edit yapmak istiyorum ama müzik teliflerinden gözüm korkmaya başladı telif hiç yedin mi yememek için ne yapıyorsun teşekkürler :)
Youtubede #CopyrightFree taginde de var bayağı parça

Yorumlarınızı bekliyorum beyler ve bayanlar. Hatalarım nelerdir neleri düzeltmeliyim?
Çok güzel olmuş bana sorduğun yer bu video içindi herhalde :D ama dendiği gibi geçiş efektleri çok tatlı durmuş video için birde pan geçiş efektleri kullan onlarda güzel

Son düzenleme:
NCS (No CopyrightSound) diye bir kanal var telifis müzikler var oradan alabilrsin

sametouksz

Üye
Çok güzel olmuş bana sorduğun yer bu video içindi herhalde :D ama dendiği gibi geçiş efektleri çok tatlı durmuş video için böyle pan geçiş efektleri kullan onlar güzel
Evet bunun içindi ilk defa denedim böyle bir şey ve fena durmadı ilerde bunu da geliştiricem umarım. Geçiş efektlerimi sadece sen beğendin şu an ki ben de çok beğendim valorantın tarzına uyuyor gibi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar