Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Editör Dostlarım İçin Müthiş Premiere Packi (Sosyal M., İnfografik, Transition, Her Şey :)

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Dostlar selamlar,
@NECO Abim ile başlattığımız Editörlere Çalışıyoruz(Konuyu yazarken aklıma geldi değişiklik gösterebilir ;)) serisine çok güzel bir konuyla devam ediyoruz. Bir pack düşünün toplam 2 saat 15dklık ve editör kardeşlerim için ne ararsan var. Call Outlardan Video Transitionlarına, sosyal medya animasyonlarından arka plan videolarına, tipografik yazı efektlerinden logo animasyonlarına, Barış Özcan'ın kullandığı infografik animasyonlarından Telefon, Laptop, Tablet mock uplarına kadar her şey var, ne ararsan. Ve bunların hepsini After Effects'e ihtiyaç duymadan rahatlıkla Premiere Pro içerisinde kişiselleştirme imkanına sahipsiniz. Örneğin bir grafik animasyonuna kendi yazılarınızı yazabilir veya bir logo animasyonuna kendi logonuzu koyabilirsiniz. Bunun için sadece timeline'da bulunan videolara çift tıklayıp düzenlemeniz yeterli. Aşağıda zaten hepsinde 1-2 tane örnek bırakmaya çalıştım. Bir sürü vardı fotoğraf olarak aldım ama çoğunun animasyonu mevcut. Mock up animasyonlarının aşağıdaki örneklerinin dışında aynılarının koyu mod versiyonları da bulunuyor packin içinde, yani laptop, telefon ve tablet gri de olabiliyor. Umarım hepinizin işine yarar. Konuyu paylaşarak hem forumumuza hem de paylaştığınız arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz ;) Kendinize iyi bakın.
Kolay Gelsin...

Örnekler(Foruma 10 tane ekleniyormuş):

Teşekkürler Brom Adamsın :)

halukbdr01

Üye
Dosyayı indir ve dediğim uygulamayı indir, zxp dosyasını uygulmaya at
yani açıklayıcı anlatırsanız sevinirim motionfactory zpx dosyasını açtığımda karşıma zpx programı çıkıyor Graphics Tool Pack CC 2017.1 dosyasını programın içine katamıyorum nasıl yapabilirim gerçekten anlamadım

yani açıklayıcı anlatırsanız sevinirim motionfactory zpx dosyasını açtığımda karşıma zpx programı çıkıyor Graphics Tool Pack CC 2017.1 dosyasını programın içine katamıyorum nasıl yapabilirim gerçekten anlamadım
zxp programını kurduktan sonra zxp dosyasını atacaksın, şu an graphics tool la alaksı yok o sonra, zxp installer'a linkini verdiğim zxp dosyasını atacaksın, after effects i açacaksın ve Window > Extensions > Motion Factory'ye bas, sonra import'tan import folder diyip indirdiğin graphics tool u seç

halukbdr01

Üye
zxp programını kurduktan sonra zxp dosyasını atacaksın, şu an graphics tool la alaksı yok o sonra, zxp installer'a linkini verdiğim zxp dosyasını atacaksın, after effects i açacaksın ve Window > Extensions > Motion Factory'ye bas, sonra import'tan import folder diyip indirdiğin graphics tool u seç
teşekkür ederim mockup un ücretsizi nereden bulabilirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar