Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Editörlük Başlangıç Önerisi

Eresbos

Üye
Web sitesi
eresbos.cloud
Merhaba, editör olma gibi bir hayal peşindeyim. Lâkin birkaç sorum bulunmakta.
  1. Sizce hangisinden başlamam doğru olur? After Effects'mi Premiere Pro'mu? After Effects'i Premiere Pro'ya göre birazcık daha iyi biliyorum ama ikisini de bilmiyorum çok ufak minimal kesme, kırpma vs. işlemlerini biliyorum sadece. Hangisi önerilirse onu öğrenip onun üzerinden ilerleyeceğim. Bu öneriyi paket ve içerik bolluğu olarak da yorumlarsanız sevinirim.
  2. Hayal gücümü nasıl güçlendirebilirim? Yani örneğin birisinin videosunu düzenleyeceğim, nereye hangi edit, montaj, efekt iyi gider bilmiyorum. Sizce bunları nasıl geliştirebilirim?
Aklıma başka soru gelmedi. Sizce editör olmak için nereden nasıl başlanmalıdır? Tecrübesi, önerisi olanları yorumlara bekliyorum.

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
video editörlük yapmak istiyorsan zaten mecburen premiere pro öğrenmek zorundasın. after daha çok efekt ve animasyonları düzenlemek için kullanılır. daha çok videolar izleyerek yaratıcılığını artırabilirsin. dışarıda evde rastgele çekimler yaparak onları düzenleyebilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar