Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Effectsleri nasıl çoğaltabilirim

Asilzade

Üye
1641806312978.jpeg

buradaki efekltleri asıl çoğaltabilirim. videonun direk üstüne atabileceğim efektler arıyorum

Asilzade

Üye
alt taraflar efekt dolu zaten, üstlerinde oynayarak kullanabilirsin, yada plugin indir preset indir
evet altta bir çok efekt var ama benim yapmaya çalıştığım şu

mesela videonun üstüne logo girecek fast in blur u atıyorum yavaş yavaş bulanıklaşarak giriyor ya ben bununu çoğaltmak istiyorum.

mesela vefaat eden şehitlerle ilgili hikayeler yapıyorum. resim aşağıdan yukarı silinerek girsin istiyorum. oraya geçiş efekti attığım zaman alttakilere de sıkıntı oluyor. derdimi anlatabildim mi. anlatamadıysam video çekeceğim :)

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
evet altta bir çok efekt var ama benim yapmaya çalıştığım şu

mesela videonun üstüne logo girecek fast in blur u atıyorum yavaş yavaş bulanıklaşarak giriyor ya ben bununu çoğaltmak istiyorum.

mesela vefaat eden şehitlerle ilgili hikayeler yapıyorum. resim aşağıdan yukarı silinerek girsin istiyorum. oraya geçiş efekti attığım zaman alttakilere de sıkıntı oluyor. derdimi anlatabildim mi. anlatamadıysam video çekeceğim :)
adjustment layer kullan, efektleri farklı katmanlara ekle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar