Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Export ederken Unable to solve camera for this frame bu yazıyıda çıkarıyor

Usta 61

Üye
bı yere kadar camera tracing yaptım ondan sonra bu sekılde olmadı zaten oraya kadar lazımdı da export alırken boyle oluyor nasıl çözerim

1693438425102.png

kaan_d

Üye
Bu problemi bende yaşamıştım. bu yazının yazdığı ufak bir kesit var zaman çizgisinin en başında orayı alt tuşu ile yakınlaştırıp kaldırırsan yazıda silinir.

Usta 61

Üye
Bu problemi bende yaşamıştım. bu yazının yazdığı ufak bir kesit var zaman çizgisinin en başında orayı alt tuşu ile yakınlaştırıp kaldırırsan yazıda silinir.
bropam teşekkür ederim ama çözüm farklıymış bu sorunu yaşayanlar faydalansın diye buraya da yazayım 3d camera trackerın effects controlune gelıyoruz ordan advanced(gelişmiş) seçenegine basıp Hide Warning Banner(Uyarı Bannerını Gizle) kutucuğunu işaretliyoruz ve sorun ortadan kalkıyor iyi forumlar

kaan_d

Üye
bropam teşekkür ederim ama çözüm farklıymış bu sorunu yaşayanlar faydalansın diye buraya da yazayım 3d camera trackerın effects controlune gelıyoruz ordan advanced(gelişmiş) seçenegine basıp Hide Warning Banner(Uyarı Bannerını Gizle) kutucuğunu işaretliyoruz ve sorun ortadan kalkıyor iyi forumlar
Aaa hiç dikkatli araştırmamışım ya rica ederim ayrıca teşekkür ederim çözüm için iyi çalışmalar dilerim. 😁

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar