Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FİKİR BULAMIYORUM

Selamlar Kankalar Ben Kendi Çapımda Videolar Çekmek İstiyorum Bilgisayar Harici Yeterli Ekipmanım Var Ama Aklımda içerik Fikri Yok.
Sizlerden İstedigim İçerik Fikri Verebilmeniz. Şimdiden Teşekkür Ederim.
Ayrıca Sistem Özelliklerim Şöyle:
Amd A9 7.nesil
4gb ram
1tb hdd 256 ssd
Amd R5 Diye Bir Ekran Kartı var

Açıkcası Bilgisayarımın Kötü Olması Pekte Umrumda Degil Yenisini Alana kadar Yapıcak Bir Şeyim yok .
Bu Sisteme Göre içerik Fikirlerinizi Söylerseniz Sevinirim.
İYİ GECELER-AKŞAMLAR

Web sitesi
sites.google.com
Selam. Bende YouTube a yeni başladım. Kendin Yap videoları, Nasıl Yapılır gibi videolar çekiyorum. Bence sende kısa eğitim videoları çekebilirsin. Veya bazı ortalama uygulamaları kullanarak editler de yapabilirsin. Mesela Animotica adlı bir uygulama var onu kullanarak güzel şeyler yapabilirsin. Veya videolarda kullanılan komik videoları editleyip yayınlayabilirsin.

Son düzenleme:

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Selamlar Kankalar Ben Kendi Çapımda Videolar Çekmek İstiyorum Bilgisayar Harici Yeterli Ekipmanım Var Ama Aklımda içerik Fikri Yok.
Sizlerden İstedigim İçerik Fikri Verebilmeniz. Şimdiden Teşekkür Ederim.
Ayrıca Sistem Özelliklerim Şöyle:
Amd A9 7.nesil
4gb ram
1tb hdd 256 ssd
Amd R5 Diye Bir Ekran Kartı var

Açıkcası Bilgisayarımın Kötü Olması Pekte Umrumda Degil Yenisini Alana kadar Yapıcak Bir Şeyim yok .
Bu Sisteme Göre içerik Fikirlerinizi Söylerseniz Sevinirim.
İYİ GECELER-AKŞAMLAR
Bilgisayarın'la GTA 5 vs. oyunlar oynayabilirsin,Minecraft oynayabilirsin.

Selam. Bende YouTube a yeni başladım. Kendin Yap videoları, Nasıl Yapılır gibi videolar çekiyorum. Bence sende kısa eğitim videoları çekebilirsin. Veya bazı ortalama uygulamaları kullanarak editler de yapabilirsin. Mesela Animotica adlı bir uygulama var onu kullanarak güzel şeyler yapabilirsin. Veya videolarda kullanılan komik videoları editleyip yayınlayabilirsin.
Nasıl Yapılır Çekmek İsterim Ama herkes Nerdeyse Her Şeyi Yapmış Göstermiş Gidip Aynısını Gösterirsem Bi Anlamı Olurmu Bilemedim Düüşüncen için Teşekkürelr Kanal ismi Verirsen Abone olabilirm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar