Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Film ve dizi kesitlerini hangi siteden indirebilirim?

elmir

Üye
Merhaba arkadaşlar. Editlerimde kullanmak için film kesitleri indirmek istiyorum. Bununla alakalı bir kaç site buldum, amma bana güvenilir siteler gibi görünmedi. Bana güvenilir şekilde film kesitleri indirebileceğim bir site önere bilirmisiniz?

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhaba arkadaşlar. Editlerimde kullanmak için film kesitleri indirmek istiyorum. Bununla alakalı bir kaç site buldum, amma bana güvenilir siteler gibi görünmedi. Bana güvenilir şekilde film kesitleri indirebileceğim bir site önere bilirmisiniz?
Film kesitlerini hazır bulmak istersen,bu konuda sitelerin çoğu muhtemelen güvenilir değildir.Videoları streamable üzerinden kesip indirebilirsiniz.

Hangi siteler bunlar istersen link paylaş, bir kontrol edelim.

Bir de benim şöyle bir konum var içinde film, dizi ve sosyal medyadaki viral olaylardan videolara eklenebilecek 95 tane kesiti paylaştım. Buradan da birkaç işine yarar olanı alabilirsin:

elmir

Üye
Hangi siteler bunlar istersen link paylaş, bir kontrol edelim.

Bir de benim şöyle bir konum var içinde film, dizi ve sosyal medyadaki viral olaylardan videolara eklenebilecek 95 tane kesiti paylaştım. Buradan da birkaç işine yarar olanı alabilirsin:

Teşekkür ederim.

UBtrack

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Torrent sitelerinden filmleri 5.1 ses özelliği dahil indirebilirsin çok işini görürler, ben onları kullanıyorum, ancak film kesitleri değil direkt film indirip kesip alıyorum içinden

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
film ve dizi kesitleri indirmek için çok çok az site var çünkü telifli ve riskli işler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar