Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiver

fiverde gigslerime sadece 3 tane örnek koyabiliyorum ama anasayfada gezdiğim zaman çoğu kişi 3 ten fazla fotoğraf koymuş oluyo herhangi bi çözümü varmıdır yada zamanla olan bişeymi bu

ncl

Üye
Hocam konuyla pek alakası olmayacak ama bence Fiverr'de çalışmayın. Bionluk'ta çalışmanızı öneririm.

auyar

Üye
Hocam konuyla pek alakası olmayacak ama bence Fiverr'de çalışmayın. Bionluk'ta çalışmanızı öneririm.
Hocam bionluk'ta portfolyomu düzenledim, ilanı güzelce ekledim ama yaklaşık 2 senedir 1 sipariş aldım. Kusura bakmayın ama tavsiye ettğiniz bionluk sipariş sayısına göre listeleme yaptığı için yeni başlayanlar hiç gözükmüyor bile ilan sayfasında. Eğer mümkünse arkadaşın yurtdışı sitelerinde çalışmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Yaptığı 25 dolarlık bir iş bionluk üzerinden alacağı 3 siparişe bedel olabilir.

ncl

Üye
Hocam bionluk'ta portfolyomu düzenledim, ilanı güzelce ekledim ama yaklaşık 2 senedir 1 sipariş aldım. Kusura bakmayın ama tavsiye ettğiniz bionluk sipariş sayısına göre listeleme yaptığı için yeni başlayanlar hiç gözükmüyor bile ilan sayfasında. Eğer mümkünse arkadaşın yurtdışı sitelerinde çalışmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Yaptığı 25 dolarlık bir iş bionluk üzerinden alacağı 3 siparişe bedel olabilir.
Hocam satış yaptıkça artan bicoin'ler var. Hesabı ilk açtığınızda hediye olarak 1000Bicoin veriliyor. 500 bicoin ile bir ilanını 24 saat boyunca ana sayfaya koydurabilirsin.

auyar

Üye
Hocam satış yaptıkça artan bicoin'ler var. Hesabı ilk açtığınızda hediye olarak 1000Bicoin veriliyor. 500 bicoin ile bir ilanını 24 saat boyunca ana sayfaya koydurabilirsin.
24 saatlik sabitlemeyi kullandım, 1 mesaj aldım 150 civarı görüntüleme aldım. Piyasaya göre gayet iyi bir fiyatlandırmayla verdiğim ilandı bu arada. Ben bionluk kötü demiyorum, hit sayısının az olduğunu düşünüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar