Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Forumdan gelen yorumlar neticesinde yapılan değişiklikler

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar,

5-6 ay önce bir konu açıp sizlerle kanalımı paylaşmıştım. Genelde güzel yorumlar gelse bile kanal bannerı tekrar yapılmalı, ufak görselleri daha işlevsel şekilde yapmalısın gibi bir kaç yapıcı öneri gelmişti.

Kanalımın adresi:

Önerilerin hepsini dinleyip, devamlı araştırmalar yapıp ( Kanalını büyütmek isteyenler beni anlayacaktır.) geliştirmeye çalışıyorum.

Yorumlarınız çok önemli, öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Çok güzel kanalınız var maşallah izlenmeleniz abone sayınıza göre çok çok iyi zaten düzenli video atmanız mükemmel. ilk bakış olarak illa bir şey eleştireceksek bazı video kapakların çok güzel tam tarza uymuş arada bazılarında ise yazı fontu veya tasarımı amatör durmuş yani demem o ki aynı tarz olursa yazılar konsept olarak hoş olabilir. başarılar abim

Ceycey

Üye
Merhaba,

İzlenmeleriniz oldukça iyi, umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Kanal banner'ı da oldukça güzel görünüyor. Benim de dikkatimi çeken konu bazı thumbnail'ların oldukça güzel olması, bazılarının da biraz amatör olması. Onları da değiştirip aynı seviyede ilerletirseniz düzenli video atmak dışında herhangi bir sorununuz olmaz muhtemelen.

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Çok güzel kanalınız var maşallah izlenmeleniz abone sayınıza göre çok çok iyi zaten düzenli video atmanız mükemmel. ilk bakış olarak illa bir şey eleştireceksek bazı video kapakların çok güzel tam tarza uymuş arada bazılarında ise yazı fontu veya tasarımı amatör durmuş yani demem o ki aynı tarz olursa yazılar konsept olarak hoş olabilir. başarılar abim
Çok teşekkür ederim. Aslında son 10 videodur falan farklı şekilde yapmaya başladım. Bir kaç eğitim ve tutorial izledikten sonra tarzını değiştirdim. Bundan sonrakiler bu şekilde devam edecek, Gösterim tıklanma oranı arttı. Eskilerini de vakit buldukça değiştiriyorum. Haftada 3 video biraz yorucu bir tempo oluyor. Çekimler de hep dışarıda ve bir şey yaparken çekildiği için gerçekten bazen çok zorluyor ama severek devam ediyoruz. Tatlı bir yorgunluk.

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba,

İzlenmeleriniz oldukça iyi, umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. Kanal banner'ı da oldukça güzel görünüyor. Benim de dikkatimi çeken konu bazı thumbnail'ların oldukça güzel olması, bazılarının da biraz amatör olması. Onları da değiştirip aynı seviyede ilerletirseniz düzenli video atmak dışında herhangi bir sorununuz olmaz muhtemelen.
Bize de izlenmeler düşük geliyor biraz. Benzer kanallar da nasıl videolar kaç izlenmelere çıkıyor gerçekten şaşırıyorum :oops: Yeni bir kaç tutorial ve eğitimden sonra küçük resimleri farklı yapmaya başladım. Aslında diğerleri eskide kalanlar. Zaman buldukça onları da teker teker değiştireceğim. Temennilerin için çok teşekkür ederim. 🙏🙏

rzz03

Üye
Çok teşekkür ederim. Aslında son 10 videodur falan farklı şekilde yapmaya başladım. Bir kaç eğitim ve tutorial izledikten sonra tarzını değiştirdim. Bundan sonrakiler bu şekilde devam edecek, Gösterim tıklanma oranı arttı. Eskilerini de vakit buldukça değiştiriyorum. Haftada 3 video biraz yorucu bir tempo oluyor. Çekimler de hep dışarıda ve bir şey yaparken çekildiği için gerçekten bazen çok zorluyor ama severek devam ediyoruz. Tatlı bir yorgunluk.
tebrik ederim gerçekten çok güzel bir kanalınız var videolar ve kapak fotoları da gayet başarılı başarıların devamını dilerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar