Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fotoğraf Manipülasyon Çalışması (Geometrik Şekillerle)

DAUF

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben genellikle sosyal medya paylaşımları için şablon tasarımları ve fotoğraf manipülasyon tasarımlarıyla uğraşıyorum. Yaptığım çalışmaların PSD dosyalarını incelemek ve fikir edinmek isteyenleriniz olabileceğini düşündüğüm içinde sizlerle bu çalışmaları paylaşmak istedim. Çok dağınık çalıştığım için PSD dosyalarını tekrardan düzenleyerek atmaya çalışıyorum o yüzden her çalışma için ayrı konu açacağım. Moderatörlerimize de buradan özürlerimizi sunalım :):)

Tasarım;

Geometrik Manipülasyon - DAUF.jpg

Dosya Boyutu: 59.96 MB

Merhaba arkadaşlar, ben genellikle sosyal medya paylaşımları için şablon tasarımları ve fotoğraf manipülasyon tasarımlarıyla uğraşıyorum. Yaptığım çalışmaların PSD dosyalarını incelemek ve fikir edinmek isteyenleriniz olabileceğini düşündüğüm içinde sizlerle bu çalışmaları paylaşmak istedim. Çok dağınık çalıştığım için PSD dosyalarını tekrardan düzenleyerek atmaya çalışıyorum o yüzden her çalışma için ayrı konu açacağım. Moderatörlerimize de buradan özürlerimizi sunalım :):)

Tasarım;

Ekli dosyayı görüntüle 1898

Dosya Boyutu: 59.96 MB

Güzel olmuş, ama daha fazla gölge ekleyip gerçekçi yapabilirdin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar