Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gayrimenkul çekimleri yapıyorum, daha doğrusu yapamyorum:-))

Arkadaşlar merhaba gayrimenkul firmamız mevcut, foto video ben çekiyorum, ama bilmediğim çok şey var, iç mekan video için gimbal mı kullanmak gerekiyor acaba? titreşimsiz net çekimleri nasıl yapabilirim, tavsiyelerinize oldukça ihtiyacım var,herkese saygılarımla

iç mekânda geniş açı lens, gimbal, tripot,camlardan gelen yansımayı önlemek için filtre kullanırsan daha iyi foto ve videolar çıkar. dikey fotoğraf ve video yerine yatay çekmeyi tercih et. İnsan gözü gördüğünde geniş alan derinliği olan yerler beyinde daha fazla kalıcı oluyor..

teşekkürler, video için ne yapmalıyız, titreşimsiz temiz bir video için.tekrardan çok teşekkür ederim

teşekkürler, video için ne yapmalıyız, titreşimsiz temiz bir video için.tekrardan çok teşekkür ederim
Gezerek cekecekseniz gimbal, koseye koyup yatay bir hareketle gezip her gostermek istiginiz yere gecis yapacaksaniz da tripod. Cekim yaptiginiz cihaz telefon ise bazi telefonlarda optik stabilizasyon vardir ki yururken veya elini titrerken videoya yansitmaz, bu da bir secenek tabii ki.

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
Gimball alacak bütçeniz yoksa titreşimi düşürmek için bir sürü efekt vb. şeyleri premiere pro gibi video edit uygulamalarından kullanabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar