Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Görsel efekt konusunda yardım gerekiyor.

Yali

Üye
Herkese merhaba.

Biz ve arkadaşlarımız bir öğrenci kısa filmi yapmaya çalışıyoruz. Filmin senaristi ve yönetmeni benim.

Film post-apokaliptik bir gelecekte geçiyor. Final sahnesi bir pencereden ana karakterin yürüyüp gitmesiyle bitiyor. Bu noktada sizden, green secreen ile çekeceğimiz 10-15 saniyelik pencere sahnesinde arkada gözükecek olan "iklim krizi sonrası İstanbul" temalı bir manzara çalışması istiyorum.

Filmimiz Türkiye, İstanbul'da geçiyor. Bu sebeple buradaki çalışmanızda kurumuş bir İstanbul boğazında "Kızkulesi" kullanmanızı istiyoruz. Ufuğa yakın alanlara da İstanbul'dan bir kaç harabe bine ekleyebilirsiniz.

Gök yüzünü de birazcık ateşler içindeymiş gibi kızıl ve yere yakın alanları da nükleer tonda hafif yeşil hareketli bir sisle detaylandırabilirseniz mükemmel olur. (Görsel formatından ziyade minimal hareketlere sahip bir video diyebiliriz istediğimiz şeye)

Sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak doğaçlama şeyler de ekleyebilirsiniz. Amaç insanların içini karartacak inandırıcı bir kıyamet ortamı sağlamak.

Uygun bir fiyat bilgisi aldıktan sonra diğer detayları da konuşabiliriz. (Öğrenci olduğumuzdan ötürü merhametli bir ücret bekliyoruz)

* Örnek bir çalışmayı ek olarak koyuyorum buraya. Bunun aynısını veya buna yakın bir şey olması gerekiyor işin. Umarım yardım edebilecek biri çıkar *

Ekli dosyalar

• 20211016_170113.jpg
    20211016_170113.jpg
    73.7 KB · Görüntüleme: 6

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar