Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hasarlı videoyu nasıl düzeltebilirim?

elmir

Üye
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Zula videosu çekerken yanlışlıkla Windows tuşuna bastım, sonra bilgisayar ekranın bir kısmı siyah oldu ve ne yapsamda o siyah kısmı gitmedi ve bende güç tuşuna basarak bilgisayarı kapattım. Sonra bilgisayarı açtım ve çektiğim zula videosuna baktım. Videoplayer videoyu sorunsuz şekilde oynatıyordu. Premiere Pro'ya oyun videosunu import yaptığım zaman bu hatayla karşılaştım. Bu konuda bilgisi olan varsa, lütfen yardım etsin. bandicam 2021-09-16 14-21-11-079.jpg

Son düzenleme:

Emiirr

Üye
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Zula videosu çekerken yanlışlıkla Windows tuşuna bastım, sonra bilgisayar ekranın bir kısmı siyah oldu ve ne yapsamda o siyah kısmı gitmedi ve bende güç tuşuna basarak bilgisayarı kapattım. Sonra bilgisayarı açtım ve çektiğim zula videosuna baktım. Videoplayer videoyu sorunsuz şekilde oynatıyordu. Premiere Pro'ya oyun videosunu import yaptığım zaman bu hatayla karşılaştım. Bu konuda bilgisi olan varsa, lütfen yardım etsin. Ekli dosyayı görüntüle 3196
Videonun formatını değiştirin. Yani .avi uzantısından başka bir uzantıya dönüştürün.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar