Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayırlı Ramazanlar | Ramazana özel tasarım eğitimi!

86w8jz4.png

Ramazana özel bir sosyal medya tasarımı yaptım bu vesile ile herkesin ramazan ayının hayırlı, huzurlu birlik
beraberlik içinde geçmesini temenni ederim.

Bu görseli sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz arkadaşlar herhangi bir telif hakkı vesairesi
yoktur. Küçük bir ricam paylaştığınız görsellere @tugaykomut diye beni etiketlerseniz sevinirim.​

AlppElla

Üye
86w8jz4.png

Ramazana özel bir sosyal medya tasarımı yaptım bu vesile ile herkesin ramazan ayının hayırlı, huzurlu birlik
beraberlik içinde geçmesini temenni ederim.

Bu görseli sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz arkadaşlar herhangi bir telif hakkı vesairesi
yoktur. Küçük bir ricam paylaştığınız görsellere @tugaykomut diye beni etiketlerseniz sevinirim.​
Eline sağlık +rep

megaboz

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
kardeşim küçük bir tavsiye vermek istiyorum. Mümkün olduğunca bu tarz özel günler, özel aylar için video yayınlayacaksan o tarih gelmeden önce paylaşım yaparsan daha fazla dikkat çekip, etkileşim alacaktır. Böylece hedefine daha kolay ulaşabilirsin. Sevgiler.

Eline sağlık +rep
Teşekkürler kardeşim
kardeşim küçük bir tavsiye vermek istiyorum. Mümkün olduğunca bu tarz özel günler, özel aylar için video yayınlayacaksan o tarih gelmeden önce paylaşım yaparsan daha fazla dikkat çekip, etkileşim alacaktır. Böylece hedefine daha kolay ulaşabilirsin. Sevgiler.
Haklısın bir iki gün öncesinden çekmekte fayda var seo sıralamasına düşmek adına ama bu aralar videoları bile zor çekiyordum vize final haftaları başladı bitsin daha önceden daha güzel içerkilerle devam edeceğiz :)
Sıradakini de şimdi yüklüyorum hatta.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar