Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İkinci Kez "YouTube'un Dibi" Hareketi Başlatalım mı?

1pixel

Üye
Merhabalar.
Bundan bir kaç yıl önce (2017) "Konsol Üssü" kanalının başlatmasıyla pek çok youtuber'ın küçük kanalları desteklemesi için "YouTube'un Dibi" hareketi başlatıldı. Herkes bir tavsiye videosu yaptı ve iyi gördüğü ama tanınmakta zorlanan kanalları önerdi.
Biz de şimdi böyle bir hareket başlatsak nasıl olur? Fikir ve görüşlerinizi toplamak istiyorum.

ilk hareketi başlatan video:

Barış Özcan'ın videosu:

Merhabalar.
Bundan bir kaç yıl önce (2017) "Konsol Üssü" kanalının başlatmasıyla pek çok youtuber'ın küçük kanalları desteklemesi için "YouTube'un Dibi" hareketi başlatıldı. Herkes bir tavsiye videosu yaptı ve iyi gördüğü ama tanınmakta zorlanan kanalları önerdi.
Biz de şimdi böyle bir hareket başlatsak nasıl olur? Fikir ve görüşlerinizi toplamak istiyorum.

Barış Özcan'ın videosu:
Ahh ahh, o harekete katılan Konsol üssünden Kafeinsize kadar herkes artık YouTube'nin dibine düştü :( | Ama yeniden yapılsa dediğin gibi çok güzel olur. Lakin bir YouTuber'ın başlatması gerek...

@Spunkram ???

1pixel

Üye
Ahh ahh, o harekete katılan Konsol üssünden Kafeinsize kadar herkes artık YouTube'nin dibine düştü :( | Ama yeniden yapılsa dediğin gibi çok güzel olur. Lakin bir YouTuber'ın başlatması gerek...

@Spunkram ???
Bir adım atmış oluruz. Gerçekten iyi ama keşfedilemeyenler var herkes birbirine destek olur duyurulur. Daha 1000 abone hayaliyle bekleyenler var mesela ben :)

Bir adım atmış oluruz. Gerçekten iyi ama keşfedilemeyenler var herkes birbirine destek olur duyurulur. Daha 1000 abone hayaliyle bekleyenler var mesela ben :)
Evet. 3 Sene ben de YouTube da o dipten çıkmaya çalıştım, durumunuzu biliyorum algoritma kaliteli daha doğrusu faydalı kanalların maalesef aleyhine.
Dediğim gibi destek gelirse yeniden çok güzel olur bu hareket.

Necco

Üye

@Spunkram ???
Merhabalar.

Barış Özcan'ın videosu:
Başlatalım gerçekten ama bizim sesimizi kim duyarki koca evrende dünya kadarız elimizden ne geliyorsa yapalım hocam ben varım

1pixel

Üye
Başlatalım gerçekten ama bizim sesimizi kim duyarki koca evrende dünya kadarız elimizden ne geliyorsa yapalım hocam ben varım
Hocam bende varim elimizden ne gelirse destekleyelim birbirimizi dostlarımız da desteklerse hep beraber el ele biseyler olabilir
80 Aboneyiz de insan insandır. Az çok demiyelim :)
Sizler duymuşsunuz işte birbirinizi. Ben bazı büyük ve samimi YouTuberların Instagram hesaplarına mesaj attım hem kendi kanalimi hem bu hareketi anlattım mesela. Birisinden yardım beklemek yerine harekete geçiyoruz çok iyi değil mi. Dün daha önce beni duymayan 3 kişi kanalıma abone oldu mesela biz bir anda milyon olalım demiyoruz ki sadece bir adım atıyoruz.

Necco

Üye
Sizler duymuşsunuz işte birbirinizi. Ben bazı büyük ve samimi YouTuberların Instagram hesaplarına mesaj attım hem kendi kanalimi hem bu hareketi anlattım mesela. Birisinden yardım beklemek yerine harekete geçiyoruz çok iyi değil mi. Dün daha önce beni duymayan 3 kişi kanalıma abone oldu mesela biz bir anda milyon olalım demiyoruz ki sadece bir adım atıyoruz.
Bende bir kaç YouTubera msj attım.tabi bizi anlayacak kanallara attık prim para peşinde olanlara atmadım.inş sesimizi duyarlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar