Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İkinci Kez "YouTube'un Dibi" Hareketi Başlatalım mı?

1pixel

Üye
Bende bir kaç YouTubera msj attım.tabi bizi anlayacak kanallara attık prim para peşinde olanlara atmadım.inş sesimizi duyarlar
Çok iyi yapmışsınız. Hemen olmasa da zamanla iyi olabilir. Gerçi Onur Naci bu mesajları görse daha farklı olabilir. @Spunkram
Bir de herkes kanalını imza kısmına eklerse birbirimize de takip etmiş oluruz.

brnvlts84

Üye
Ben buralarda yerimi alayım 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Youtube gibi büyük bir platformda böyle hareketlerin hem kendimiz hem başkaları için yararlı olacağını düşünüyorum kazan kazan politikası. Hocam bu arada coğrafyayı öğretmenin güzel bir yolunu bulmuşsunuz Pdr'ci olarak tebrik ederim. Göz atmak isteyenler için kanal linkim:

1pixel

Üye
Ben buralarda yerimi alayım 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Youtube gibi büyük bir platformda böyle hareketlerin hem kendimiz hem başkaları için yararlı olacağını düşünüyorum kazan kazan politikası. Hocam bu arada coğrafyayı öğretmenin güzel bir yolunu bulmuşsunuz Pdr'ci olarak tebrik ederim. Göz atmak isteyenler için kanal linkim:
Teşekkürler 🙂
Azar azar çok oluruz herkes en az 1000 ve katları abone olursa gelenler daha ciddiye alıp kanalda zaman geçiriyor.

Merhabalar.
Bundan bir kaç yıl önce (2017) "Konsol Üssü" kanalının başlatmasıyla pek çok youtuber'ın küçük kanalları desteklemesi için "YouTube'un Dibi" hareketi başlatıldı. Herkes bir tavsiye videosu yaptı ve iyi gördüğü ama tanınmakta zorlanan kanalları önerdi.
Biz de şimdi böyle bir hareket başlatsak nasıl olur? Fikir ve görüşlerinizi toplamak istiyorum.

ilk hareketi başlatan video:

Barış Özcan'ın videosu:
çok iyi olur aslında bende kendi kanalımı bırakıyım o zaman

Kanalınizi inceledim gerçekten farklı ve teknik içerikler. Ayrı kitlesi olan işler. Başarılar. Abone oldum. Benim de ilgi alanım olan videolarınızı görürüm zamanla🙂 👍
teşekkürler zaman ile alanım genişletmeyi planlıyorum şuan covid 19 dan dolayı pek fazla içerik çıkarta masamda çok yakında çok güzel içerikler yapmayı planlıyorum :)

Web sitesi
www.instagram.com
Ben kendimi biraz daha geliştirmek istiyorum şuan 600 abonem var şöyle hatırı sayılır bir sayıya ulaşmak. YouTube'un algoritmasını biraz olsun çözüp tecrübe sahibi olduktan sonra bu harekete katılmayı düşünebilirim ama şuan net bir şey söyleyemem :)

1pixel

Üye
Ben kendimi biraz daha geliştirmek istiyorum şuan 600 abonem var şöyle hatırı sayılır bir sayıya ulaşmak. YouTube'un algoritmasını biraz olsun çözüp tecrübe sahibi olduktan sonra bu harekete katılmayı düşünebilirim ama şuan net bir şey söyleyemem :)
Umarım hedeflediğiniz noktaya en iyi zamanda ulaşırsınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar