Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk işim acemilikler olabilir bunlar ne olabilir?

Merhabalar, ilk video edit işimi aldım ve yaptım. Bir tane daha geldi ama yayınlanmadı daha ufak tefek adobe programlarıma hakimiyetimden ötürü çabucak çözdüm premierei Onur kardeşimin de katkıları büyük eğer videoyu izler yorumlarsanız çok mutlu olurum :) (İster youtubeda ister buradan :)) )

azizozpk

Üye
Videonun giriş kısmında arkadaşımız konuşurken kelimelerin arasında ııı ımm falan diyor izleyiciyi sıkmamak için oraların kesilip atılması gerekiyor ki akıcı bir konuma olsun bir konudan konuya geçerken daha eğlenceli geçiş efektleri kullanılabilir video düz odun gibi durmazsa izleyiciyi videoda daha fazla zaman geçirir arka planda çalan bir şarkı olsa daha iyi olur. Forumda bedava pack ve presetler var onları kullanırsan daha kaliteli montajlar yaparsın. Eline sağlık.

Merhabalar, ilk video edit işimi aldım ve yaptım. Bir tane daha geldi ama yayınlanmadı daha ufak tefek adobe programlarıma hakimiyetimden ötürü çabucak çözdüm premierei Onur kardeşimin de katkıları büyük eğer videoyu izler yorumlarsanız çok mutlu olurum :) (İster youtubeda ister buradan :)) )

kapak fotosunu sen yaptıysan dilin yeşil olmasını daha gerçekçi yapabilirdin, daha güzel uni sans, montserrat gibi fontlar kullanabilirsin, daha eğlenceli geçişler, mesela mopack içindekli shape geçişleri vs. kullanabilirsin, düşündüğü (yani ııııııı, mmmmmmmmm gibi) kısımları kesebilirsin

Kwezy

Üye

Font seçimini değiştirebilirsin ve texti efektlerle daha güzel hale getirebilirsin👍 Başarılar

Merhabalar, geç cevap verdiğim için kusura bakmayın kapak fotoğrafını ben yapmadım sadece video editini ben yaptım arkadaşlar. Iıılamaları atlamışım kusura bakmayın.

buluhabulu

Üye

Görüntü kalitesi güzel fakat youtube da ilerlemek istiyorsan görüntülenme süreni uzatacak şekilde videolar çekmeni öneririm bu video çok uzun olmuş görüntülenme süresi az olacağı için diğer kanallara önerilemez ve aralarda konuşmadığınız yerleri de kırpabilrsen daha akıcı olabilir . Başarılar

Görüntü kalitesi güzel fakat youtube da ilerlemek istiyorsan görüntülenme süreni uzatacak şekilde videolar çekmeni öneririm bu video çok uzun olmuş görüntülenme süresi az olacağı için diğer kanallara önerilemez ve aralarda konuşmadığınız yerleri de kırpabilrsen daha akıcı olabilir . Başarılar
Hocam müşterime yapıyorum kestiğimiz zaman bir şey kalmıyor zaten kamera önündekiler boş boş muhabbetler yapıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar