Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk Premiere Pro çalışmam

Merhabalar amator oldugum icin kotu yaptiysam da uzun olmasin diye 30 saniyede biraktigim bir editimi size gostermek istedim.
Iyi, kotu her yoruma acigim. Premiere Pro'yu dun indirdim ve bugun bunu yaptim. Daha oncesinden kendi kendime After Effects'te intro, be right back scene, fotografi hareketlendirme islemleri yapiyordum. Gaza gelip cok fazla izlemesem de cNed'i bildigim icin onun videosunu yapmak istedim. Simdiden yorumlariniz icin tesekkurler.

editizm

Moderatör
Moderatör
Merhabalar amator oldugum icin kotu yaptiysam da uzun olmasin diye 30 saniyede biraktigim bir editimi size gostermek istedim.
Iyi, kotu her yoruma acigim. Premiere Pro'yu dun indirdim ve bugun bunu yaptim. Daha oncesinden kendi kendime After Effects'te intro, be right back scene, fotografi hareketlendirme islemleri yapiyordum. Gaza gelip cok fazla izlemesem de cNed'i bildigim icin onun videosunu yapmak istedim. Simdiden yorumlariniz icin tesekkurler.

Genelde oyun videoları dinamiklik ister. Art arda görüntüler, geçişler olması lazım. Çok fazla bekletmişsin 2 video arasında. Onun dışında güzel bir düşünce olmuş. Birde kullandığın seslerden dolayı korku filmi izliyorum sandım ahaha

Kendini geliştirerek daha güzel editleri yapabilirsin. Bu daha başlangıç. Eline sağlık. İyi çalışmalar 😃

Genelde oyun videoları dinamiklik ister. Art arda görüntüler, geçişler olması lazım. Çok fazla bekletmişsin 2 video arasında. Onun dışında güzel bir düşünce olmuş. Birde kullandığın seslerden dolayı korku filmi izliyorum sandım ahaha

Kendini geliştirerek daha güzel editleri yapabilirsin. Bu daha başlangıç. Eline sağlık. İyi çalışmalar 😃
Ben aslinda oyun videolarini izlerken her vurusta ekranin sallandigi ya da slow-mo kullanildiginda yapilan playin on plana degil de efektlerin on plana ciktigini dusundugum icin bu tarz yaklasmak istedim calismaya. Yapilan fragler oldugu gibi kalirken 30 saniye icerisinde o maci sunanlarin sesiyle hikaye olusturmayi hedefledim. Tesekkur ederim yapici yorumlarin icin :)
Ben de renderladiktan sonra biraz korku filmi sanmadi degilim haha

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar