Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk Videom Sizce Nasıl?

Ceycey

Üye
Merhabalar, YouTube'a ilk videomu çektim ve sizlerden geri dönüş istemekteyim kendimi geliştirebilmek için. Video içeriği web siteleri için loading animation yapımı.

İleride HTML - CSS ile alakalı daha fazla içerik üretme ve Hosting sektörüyle alakalı tutorial videolar çekme planım var.

Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler.

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Merhabalar, YouTube'a ilk videomu çektim ve sizlerden geri dönüş istemekteyim kendimi geliştirebilmek için. Video içeriği web siteleri için loading animation yapımı.

İleride HTML - CSS ile alakalı daha fazla içerik üretme ve Hosting sektörüyle alakalı tutorial videolar çekme planım var.

Umarım videoyu beğenirsiniz. İyi seyirler.

Tamda böyle videolara ihtiyacım vardı, prototurkten izledim, sizdende izlemekten gurur duyarım, çekerseniz destek olurum, teşekkürler.

Ceycey

Üye
Tamda böyle videolara ihtiyacım vardı, prototurkten izledim, sizdende izlemekten gurur duyarım, çekerseniz destek olurum, teşekkürler.
Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Bu şekilde videolar çekmeye devam edeceğim. Zamanla tutorial sayısı artacaktır.

emre

AZEM Bilişim
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
azembilisim.com
İlk video için gayet başarılı, tebrikler. Umarım devamlılığı sağlayabilirsiniz, hayırlı olsun.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar