Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İnstagram Render Ayarları ( Acil Yardım Gerek Bro'lar )

skilatchi

Üye
Bro'larım çok acil bir şekilde yardımınıza ihtiyacım var ne yaptıysam olmadı çünkü :(

Media işiyle uğraşıyorum araba videoları çekip editliyorum şu an elimde 1:45 saniyelik bir video var bunu ne yaparsam yapayım instagrama hd şekilde yükleyemedim.
Yani galeride izlerken gördüğüm görüntüyle instagramda izlediğimin alakası yok ama başka media sayfalarına bakıyorum onların videoları full hd şekilde.

Ben nerede yanlış yapıyorum lütfen bana bir yol gösterin.
Videolar Fufijilm XT3 ile 4K / 30 FPS çekildi.

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Bro'larım çok acil bir şekilde yardımınıza ihtiyacım var ne yaptıysam olmadı çünkü :(

Media işiyle uğraşıyorum araba videoları çekip editliyorum şu an elimde 1:45 saniyelik bir video var bunu ne yaparsam yapayım instagrama hd şekilde yükleyemedim.
Yani galeride izlerken gördüğüm görüntüyle instagramda izlediğimin alakası yok ama başka media sayfalarına bakıyorum onların videoları full hd şekilde.

videolarını creator studio ile yüklersen sorunun çözülür.

1-instagram ayarlarından Hesap-Veri Kullanımı-Yüksek Kalitede Yüklemeleri Aç
2-İnternetinin hızlı yükleme yaptığından emin ol.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar