Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru INTEL I5 8 GB RAM

PC siparis ettik intel i5 8 gb ram 500 gb hard disk lenovo (ekran kartini bilmiyorum sj) premiere pro ve after effects in hangi surumunu kaldirir

Kennedy

Moderatör
Moderatör
PC siparis ettik intel i5 8 gb ram 500 gb hard disk lenovo (ekran kartini bilmiyorum sj) premiere pro ve after effects in hangi surumunu kaldirir
özellikleri çok üstü kapalı vermişsin ama az çok tahmin ediyorum detayları, after effects için cs6 (bana kalırsa premiere için de cs6), premiere pro için cc 18 kullanabilirsin

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
özellikleri çok üstü kapalı vermişsin ama az çok tahmin ediyorum detayları, after effects için cs6 (bana kalırsa premiere için de cs6), premiere pro için cc 18 kullanabilirsin
CS6 çok eski olur
2019'a kadar kullanabilirsiniz ancak sizin için en sağlıklısı 2018 olacaktır.

maalesef bu kadar biliriyorum ozellikleri afedersiniz chrome da bulmustum biraz baktim 2019 kaldiriyordu en fazla galiba

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
maalesef bu kadar biliriyorum ozellikleri afedersiniz chrome da bulmustum biraz baktim 2019 kaldiriyordu en fazla galiba
Bende 2019 RSMB'i büyük bir projede 8 GB RAM kullanıyor sende ayarları kısarsan ve basit editler yapacaksan 2019
biraz daha büyük bir şeyler yaparım diyorsan 2018

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar