Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru İos Video Android İçin Export

07Daemon10

Üye
Herkese selamlar. İphone ile çektiğim videoları premier 2024 ile export aldığım zaman android telefonlarda açılmıyor, sadece ses var ve desteklenmeyen codec türü diye hata alıyorum. Export konusunda nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler...

İphone ile çekilmiş görüntünün ayarları : 4k 60 fps 10bit HDR

Android telefonun ekranı 4k destekliyor mu? benim telefonum desteklemediği için 4k videoları açmıyor ama YouTube da vs açar sadece. Galeriden açamaz. ve render ayarın hangi codec de?

07Daemon10

Üye
Android telefonun ekranı 4k destekliyor mu? benim telefonum desteklemediği için 4k videoları açmıyor ama YouTube da vs açar sadece. Galeriden açamaz. ve render ayarın hangi codec de?
export alırken youtube 1080p olarak aldım. codec olarak bi seçenek sunmuyor, kayıt kalitesini ayarlamam için ayarlar var ama sağ alt tarafta amd codec yazıyordu.
Yani aslında exportu 1080p olarak alıyorum premiere nin verdiği ayarları kullanarak, yine de telefonda videoyu açtığımda desteklenmeyen codec diyor.

Son düzenleme:
export alırken youtube 1080p olarak aldım. codec olarak bi seçenek sunmuyor, kayıt kalitesini ayarlamam için ayarlar var ama sağ alt tarafta amd codec yazıyordu.
Yani aslında exportu 1080p olarak alıyorum premiere nin verdiği ayarları kullanarak, yine de telefonda videoyu açtığımda desteklenmeyen codec diyor.
codec zaten sequence ayarlarında oluyor ben Apple ProRes 422LT veya Apple ProRes 4444 yapıyorum. şuana kadar bir sıkıntı çıkmadı. export kısmında da h264 seç eğer farklıysa.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar