Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş bulmak

Lunais

Üye
Selamlar sormak istediğim şey şu şimdi premier proyu öğrendim bir çok şeyini çözdüm şimdi ben nasıl iş bulucam yani şuan bir youtuberin videosunu editlemek istiyorum küçük kanalların editöre verecek parası yok ya hiç editlemiyor ya da kendi editliyor zaten ortalama ve büyük kanalların hali hazırda bir editörü var benim ne yapmam lazım?

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
Öncelikle verecek parası olmayan insanlara bedavaya iş yapıcaksın çünkü kendine önce bir portfolyo oluşturman gerekiyor eğer büyüklerle çalışıcaksan onlara bakın ben bunları bunları yaptım diye göstereceğin ve senin seviyeni belirleyecek bir portfolyoya ihtiyacın var, bionluk gibi sitelere ilan verebilirsin arada iş geliyor en azından portffolyona eklenecek bir iki video çıkar bu şekilde kendini geliştirdikten sonra olsun olmasın istediğin herkese mail at ben buyum ben bunu yapıyorum ücretim budur falan filan diye ondan sonrası gelicektir diye düşünyorum çünkü bende bu şekilde başladım ve hayatımı kazanıyorum örnek olması açısından aşağıya kendi portfolyomu bırakıyorum :D :

Lunais

Üye
Öncelikle verecek parası olmayan insanlara bedavaya iş yapıcaksın çünkü kendine önce bir portfolyo oluşturman gerekiyor eğer büyüklerle çalışıcaksan onlara bakın ben bunları bunları yaptım diye göstereceğin ve senin seviyeni belirleyecek bir portfolyoya ihtiyacın var, bionluk gibi sitelere ilan verebilirsin arada iş geliyor en azından portffolyona eklenecek bir iki video çıkar bu şekilde kendini geliştirdikten sonra olsun olmasın istediğin herkese mail at ben buyum ben bunu yapıyorum ücretim budur falan filan diye ondan sonrası gelicektir diye düşünyorum çünkü bende bu şekilde başladım ve hayatımı kazanıyorum örnek olması açısından aşağıya kendi portfolyomu bırakıyorum :D :

Anladım peki fiyat konusunda ne kadar istemeliyim?

hayalimi yaşıyosun reis :)

Ad1L_

Moderatör
Moderatör
hayalimi yaşıyosun reis :)
:Dbir aralar benim içinde hayal gibiydi çok güzel işler yapıyor istediğim şeyleri alıyor güzel bir şekilde gidiyordum fakat ülkenin durumuna bağlı olarak iş verenlerde zor durumlarda kaldıkları için ödemeleri yapamadılar çoğu işimi kaybettim düşük ücretlere çalışmak zorunda kaldım uzun süre fakat şuan tekrardan başka bir yol çizerek devam etmeye çalışıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar